Гарантія і сервіс

Відтворити відео

Компанія «Passion SPAS» приділяє особливу увагу гарантійному і після продажному обслуговуванню свого обладнання. В Європі і в усьому світі «Passion SPAS» працює разом з клієнтом і надає необхідну підтримку та консультування, щоб гарантувати максимальну ефективність роботи СПА басейнів (джакузі).

Фахівці нашої компанії здійснюють весь комплекс робіт, пов’язаних з запуском і налагодженням купленого СПА, його гарантійне та поточне технічне обслуговування, ремонт.

Спеціалісти сервісного підрозділу досконально володіють методикою нашої роботи з водою і обладнанням басейну СПА. Досвід, набутий в процесі пуск-налагодження та обслуговування самих різних wellness- і spa-об’єктів, дозволяє успішно вирішити будь-яке поставлене завдання.

Сервісна служба працює на всій території України.

Всі технічні питання, що виникають в процесі підготовки об’єкта до установки басейну спа, ви можете адресувати нашому технічному фахівцеві по телефону:

044-599-0008.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну