SAVE OFF Акційні ціни на СПА (SPA) зі складу в Нідерландах з 01.12.2021 до 01.03.2022.

Релакс в СПА басейні (джакузі) з Pure Collection

 

Гідромасажні ванни популярні в країнах всього світу, тому що допомагають розслабитися і забути повсякденні турботи. СПА басейни (джакузі) із колекції Pure знімають втому, за допомогою конструкційних особливостей і дизайну виробів. М’яке підсвічування і  водичка, яка «пестить», створюють настрій у користувачів.

 

Зв’язавшись з менеджерами компанії «PassionSPAS» можна придбати зразки високотехнологічного обладнання для проведення водних процедур. Дистриб’юторські центри, поряд з виробничим потенціалом, пропонують покупцям цікаві рішення для організації дозвілля. СПА-обладнання випускається на базі досвіду, досліджень і розробок.

 

Переваги гідромасажних ванн

 

Басейни для відновлення сил і здоров’я з Pure Collection передбачають ряд переваг і позитивних якостей:

 

  • оригінальна геометрична конфігурація;
  • захисна кришка і ергономічне очищення води;
  • автоматичний нагрів і мале енергоспоживання;
  • міцний корпус з акрилу і потрійна теплоізоляція.

 

Техніко-експлуатаційні характеристики виробів, вміщають людей в необхідній кількості (3-5 чоловік). Світлодіодне підсвічування, озонатори і повітряний масаж (Air Blower), обумовлюють додатковий функціонал. Пристрій циркуляційного насоса з ергономічним обігрівом (Balboa) мінімізує витрати електроенергії.

 

Купити продукцію за прийнятною вартістю, можна на сайті компанії або зв’язавшись з менеджерами організації. Придбання товару в Україні на замовлення і зі складу, зумовлюється 70% і 100% передоплатою. Будівельні організації, салони краси і дизайнери вже користуються партнерською програмою.

 

Універсальний ряд СПА-обладнання

 

Гідромасажний басейн The Renew компактний і зручний для 3 персон. Регульовані масажні форсунки зумовлюють терапевтичний ефект на шкіру і опорно-руховий апарат.

 

Суцільнолита конструкція The Dream характеризується місткістю до 5 чоловік. Виріб підходить для компанії і сімейного відпочинку. Зануриться в такий «вир» подій доставить радість учасникам процесу.

 

Для любителів простору і практичності, передбачається The Refresh з ківше-подібними сидіннями і шезлонгами. Гідрофорсункі і м’які підголівники, розміщуються з урахуванням рекомендацій лікарів. Розмір і літраж ємності (1380 л), обумовлює отримання релаксу.

 

Розслабитися в кріслах-шезлонгах можливо з The Relax, де легко насолоджуватися спілкуванням з друзями і близькими. Повітряна циркуляція із зонуванням робочого простору, обумовлює сприятливий мікроклімат. Ціна на гідромасажну ванну відповідає функціональності СПА-обладнання.

 

6-місний The Repose сподобається цінителям затишного проведення часу. У басейні допускається лежати і сидіти учасникам відпочинку. Щадна циркуляція води в вигляді прозорих струмків, в сукупності з Hybrid Heating, подарує користувачам відчуття умиротворення і блаженства.

Top
+38 (067)617-70-60