Купити СПА басейн Passionspas мріють власники готельного бізнесу і центрів реабілітації. Для СПА салонів і розважальних установ гідромасажна чаша – інструмент для залучення відвідувача, який готовий платити за задоволення або оздоровлення власного організму.

 

Купити СПА басейн Passionspas

 

Гідромасажні чаші (джакузі) представлені на ринку не в цінових категоріях, як інші групи товарів, а по функціоналу, який дозволяє швидко підібрати басейн під власні потреби. Колекція Pure орієнтована на домашнього споживача, який бажає придбати негабаритну і містку конструкцію. Гідромасажний басейн за габаритами пройде в дверний отвір приміщення і впишеться в дизайн будівлі або присадибної ділянки.

 

Продукція колекції Pure об’єднує в собі ергономіку і дбайливість. При малих габаритах, гідромасажні басейни комфортабельні і місткі, а обслуговування при експлуатації не забирає час і стримано в фінансах.

 

Функціональність СПА басейнів бренду Passiospas не розчарує майбутнього власника. Сучасні технології енергозбереження і довговічне обладнання американського виробника Balboa змусить дбайливого покупця зробити вибір на користь чаш з колекції Pure.

 

Домашній центр розваг

 

Гідромасажні басейни Signature націлені на домашнього споживача, що мріє про комплексне рішення. Оздоровчий масаж, місце для усамітнення і релаксу й центр розваг в одному продукті бренду Passionspas, приваблює покупців.

 

Крім комфортабельності і місткості, чаші з колекції Signature порадують майбутнього власника функціоналом. Налаштування гідромасажного басейну під власні потреби не обмежене. Починаючи з дистанційного запуску гідромасажної ванни, встановленої поза приміщенням і, закінчуючи управлінням кожної форсунки.

 

Чаші з колекції Signature мають мультимедіа обладнання, до складу якого входить Wi-Fi, стереосистема, LED підсвічування і док станція під iPod.

 

Корпоративний сегмент

 

Гідромасажні басейни з колекцій Exclusive і Sport цікаві підприємцям, які володіють СПА салонами, готелями, саунами і оздоровчими центрами. Продукція бренду приваблива покупцям функціональністю і економічністю, здатної задовольнити потреби відвідувачів і не обтяжити власника витратами на утримання і обслуговування. Новітні технології, задіяні для чаш дорогої колекції, економлять електрику і воду.

 

Що стосується функціональності, то тут покупець самостійно підбирає габарити і місткість гідромасажних ванн. А також приймає рішення про додатковий функціонал. Виробник Passionspas пропонує готові рішення з вбудованим плавальним басейном або обладнанням для фітнесу. Також продукція для корпоративного сегменту комплектується мультимедіа обладнанням, що привертає відвідувачів до СПА басейнів.

Top
+38 (067)617-70-60