SAVE OFF Акційні ціни на СПА (SPA) зі складу в Нідерландах з 01.12.2021 до 01.03.2022.

Купити СПА басейн (гідромасажні джакузі) в Україні мріють власники готельного бізнесу і центрів реабілітації. Для СПА салонів і розважальних установ гідромасажна чаша – інструмент для залучення відвідувача, який готовий платити за задоволення або оздоровлення власного організму. Джакузі користуються попитом серед власників приватних будинків і навіть квартир. Адже є унікальні рішення, які за габаритами легко впишуться в квадратуру ванної кімнати.

 

Гідромасажні басейни (джакузі) Passion SPAs – особливості

 

Головна особливість всіх СПА басейнів (джакузі) бренду Passion SPAs в можливості самостійного підігріву води. Нагрівач вміє утримувати задану температуру в процесі всього часу експлуатації. Гідромасажні СПА Passion SPAs – це вуличні басейни. Тобто, чаші можна встановлювати, як всередині будівлі, так і на вулиці. Сезон використання СПА ролі не грає. Літо, зима, весна, осінь. Будь-яка температура або погода – джакузі Passion SPAs універсальні в цьому питанні.

 

Гідромасажні чаші (джакузі) представлені на ринку не в цінових категоріях, як інші групи товарів. А по функціоналу, який дозволяє швидко підібрати і купити СПА басейн під власні потреби.

 

Купити СПА басейн (джакузі) – найкраща ціна в Україні

 

Колекція Pure орієнтована на домашнього споживача, який бажає придбати негабаритну і містку конструкцію. Гідромасажний басейн за габаритами пройде в дверний отвір приміщення і впишеться в дизайн будівлі або присадибної ділянки.

 

Продукція колекції Pure об’єднує в собі ергономіку і дбайливість. При малих габаритах, гідромасажні басейни комфортабельні і місткі. Обслуговування при експлуатації не забирає час і стримано в фінансах.

 

Функціональність СПА басейнів бренду PassionSPAs не розчарує майбутнього власника. Сучасні технології енергозбереження і довговічне устаткування американського виробника Balboa змусить економного покупця зробити вибір на користь чаш з колекції Pure. Є рішення для дітей – BABY WHALE SPA. Це професійне рішення використовується для підтримки здоров’я малюка і розваги.

 

Купити гідромасажні басейни для дому та бізнесу

 

СПА басейни серії Signature і Modern націлені на домашнього споживача, що мріє про комплексне рішення. Оздоровчий масаж, місце для усамітнення і релаксу, а також центр розваг в одному продукті бренду Passionspas, приваблює покупців. Доступна ціна джакузі і його функціональність тісно переплетені у всіх чашах цієї серії. Тому СПА з модельного ряду Signature та Modern користуються в малому бізнесі. Такі джакузі ставлять в фітнес-центрах, саунах, косметичних салонах.

 

Крім комфортабельності і місткості, чаші з колекції Modern і Signature порадують майбутнього власника функціоналом. Налаштування гідромасажного басейну під власні потреби не обмежене. Починаючи з дистанційного запуску гідромасажної ванни, встановленої поза приміщенням і, закінчуючи управлінням кожної форсунки.

 

Чаші з колекції Signature і Modern мають професійне мультимедіа обладнання, до складу якого входить Wi-Fi, стереосистема, LED підсвічування і док станція під iPod. При бажанні, можна підключити навіть телевізор.

 

Джакузі (СПА) для бізнесу та спорту – купити за найкращою ціною

 

Гідромасажні басейни з колекцій Exclusive і Sport цікаві підприємцям, які володіють СПА салонами, готелями, саунами і оздоровчими центрами. Продукція бренду Passionspas приваблива покупцям функціональністю і економічністю, здатної задовольнити потреби відвідувачів і не обтяжити власника витратами на утримання і обслуговування. Новітні технології, задіяні для чаш СПА дорогої колекції, економлять електрику і воду.

 

Що стосується функціональності, то тут покупець самостійно підбирає габарити і місткість плавальних гідромасажних басейнів. А також приймає рішення про додаткове функціонал. Виробник Passionspas пропонує готові рішення з вбудованим плавальним басейном або обладнанням для фітнесу. Також продукція для корпоративного сегмента комплектується мультимедіа обладнанням, що привертає відвідувачів до СПА басейнів.

Top
+38 (067)617-70-60