Колекції SPA

Колекції SPA басейнів – це продукція бренду PassionSPAs, поділена на категорії з цільового використання джакузі. Орієнтуючись на місткість, функціональність та габарити, легко підібрати чашу для бізнесу чи приватного використання. Ціна спа басейнів залежить більше від габаритів, ніж від електронної начинки.

 

Колекція SPA басейнів – які можна купити в Україні

 

Усі СПА можна умовно поділити на 2 групи – споживчі та професійні. Перший варіант орієнтований встановлення чаші всередині будинку чи квартири. Відмінна риса таких джакузі:

 

  • Компактні розміри (СПА входить до дверей приміщень).
  • Максимальна економічність (мінімальна витрата електрики та води).
  • Вигідна ціна SPA (є лише найбільш потрібні функції в СПА).

 

Професійні джакузі відрізняються від аматорських необмеженим функціоналом. Вбудована електронна начинка має безліч програм та надає можливість ручного керування джакузі. Це регулювання тиску води у форсунках, температура води тощо. Професійні СПА, як і аматорські, можна встановлювати всередині приміщення та на вулиці, під відкритим небом. Це те, що поєднує всі моделі чаш PassionSPAs.

 

Колекція СПА басейнів PURE – релакс по-домашньому

 

Аматорські джакузі колекції PURE привертають до себе увагу щодо низької вартості. Незважаючи на невеликі габарити, всі чаші досить місткі. Є рішення для прийому відвідувачів загальною кількістю аж до 7 осіб. На любителів комфортабельного відпочинку чекають 3-4 місні СПА. Знайдеться джакузі навіть для дітей. І не треба думати, що це буде звичайна ванна. Все по-дорослому – гідромасаж, програми управління, забарвлення для хлопчиків та дівчаток.

 

При виборі джакузі з колекції PURE важливо враховувати 2 фактори – місткість та функціональність. Купити СПА можна тільки з лежаками, сидіннями та комбіновані варіанти. Цей критерій впливає на місткість. Наприклад, лежаки зручні для прийому гідромасажних процедур у положенні лежачи. Але самі лежаки забирають місце у чаші. Відповідно, менше людей одночасно SPA прийме. Цей момент треба завжди враховувати. Тому що переобладнати джакузі в майбутньому буде неможливо.

 

Функціональність – це зручність керування та наявність приємних доповнень. Ці доповнення вже можуть бути присутніми в чаші, або поставлятися окремо, у вигляді опцій. Йдеться про ароматерапію, повітряний масаж, підсвічування, вбудовану систему мультимедіа, WI-Fi, підголовники. Цікавить мінімальна ціна СПА (джакузі) – акцент робиться на мінімум опцій. У таких чашах буде професійний гідромасаж. Але чекати на більше не варто. Плануєте купити центр розваг для дому – орієнтуйтесь на максимальні зручності, функціонал, керування.

 

Колекція СПА басейнів SIGNATURE – максимальна місткість

 

Джакузі колекції Signature часто називають елітними. Хоча ціна чаш СПА не така вже й висока. Вся річ у тому, що виробник PassionSPAs зміг досягти компромісу між габаритами, місткістю та затребуваним функціоналом. При розмірах джакузі 2х2 метри місткість чаш може становити 4-5 осіб. Причому СПА мають одночасно і сидіння, і лежаки. Така комбінація є зручною для домашнього використання SPA.

 

Демократична ціна, велика кількість функцій і гранична місткість роблять джакузі з колекції Signature привабливими для малого бізнесу. Такі СПА підійдуть для спортивних залів та реабілітаційних центрів. Будуть цікаві приватним SPA салонам, що мають невелику площу приміщень.

 

Купити СПА басейн для бізнесу – колекція EXCLUSIVE

 

Джакузі цієї серії орієнтовані на професійне застосування у салонах краси. Колекція Exclusive цікава великою кількістю корисних функцій для водного та повітряного масажу. У чашах можна використовувати аромотерапію, яка допомагає підвищити еластичність шкіри або вилікувати шкірні захворювання.

 

Незважаючи на відмінну місткість (5-7 осіб) та малі габарити, гідромасажні процедури дуже зручно приймати у сидячому та лежачому положенні. Колекція Exclusive – це максимум комфорту для відвідувачів СПА-салонів. Час сеансу в джакузі пролітає швидко та непомітно. Це найкраще рішення для малого та середнього бізнесу.

 

Колекція СПА MODERN для реабілітаційних центрів

 

Виконані в строгому стилі джакузі можуть відштовхнути покупця від ідеї купити басейн СПА в Україні. Ціна гідромасажних ванн на середньому рівні, а дизайн не дуже привабливий. Але тут є своя особливість. Джакузі колекції Modern спеціально розроблені для відновлення опорно-рухового апарату людини. Сидіння забезпечують правильну посадку, форсунки розташовуються лише на рівні нервових вузлів людського організму.

 

Басейни SPA Modern призначені для лікувально-профілактичних цілей. І будуть цікаві медичним установам насамперед. Виробник PassionSPAs наголосив на максимальну економічність джакузі. Вбудована система очищення, підігріву та подачі води має синергетичну технологію. При прокачуванні води через форсунки, під тиском додатково виробляється електрика, що надходить в енергосистему СПА. Воду зі СПА, після процедур, можна не зливати тривалий час – система фільтрації чудово справляється з очищенням.

 

Колекція басейнів СПА SPORT

 

Побачивши такі джакузі, покупець упевнений, що вони розраховані на бізнес. Великі габарити, плавальна зона чи тренажери дають привід так мислити. За фактом – СПА конструкції Sport – це комбінація у вигляді гідромасажної чаші та плавального басейну. І не дивіться на довжину. Достатньо глибини та встановленої на борт протитечії, щоб імітувати необмежений по довжині басейн.

 

СПА чаші колекції Sport будуть цікаві у бізнесі та приватному використанні. Вони створені для тих, хто мріє купити SPA та басейн, але не має вільного місця в будинку або на ділянці. Чаші можна встановлювати всередині будівлі і на вулиці, під відкритим небом. Прийом СПА процедур можливий влітку та взимку. Вбудований комп'ютер має безліч програм та надає ручне керування всіма системами гідромасажного басейну. Є джакузі з окремими зонами для SPA та плавання, що допомагає заощаджувати воду, за потреби.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну