SAVE OFF Акційні ціни на СПА (SPA) зі складу в Нідерландах з 01.12.2021 до 01.03.2022.

Відновлення здоров’я або СПА басейни (джакузі) SIGNATURE

 

Компанія «PassionSPAS» – це лідер по виготовленню СПА басейнів (джакузі). Головними пріоритетами організації, вважається надання сервісу і випуск високотехнологічних виробів, які задовольняють потребам покупців.

 

Колекція «Signature» представляє діапазон товарів прийнятної якості. Відвідавши сайт каталогу просто вибрати функціональні SPA ванни:

 

  • The Bliss для спинний терапії;
  • The Pleasure для підбадьорливого масажу;
  • The Solace з джакузі і ефектом релаксації;
  • The Joy з ківше-подібними кріслами (до 7 місць);
  • The Admire з просторими лежаками і сидіннями;
  • The Desire c комфортними лежачими і сидячими місцями.

 

Ергономіка конструкцій передбачає наявність водних і повітряних форсунок, енергозбереження. Управління опціями виконується за рахунок автоматизованої програми. Кожна модель вироби визначається набором функцій, які позитивно впливають на організм.

 

Переваги гідромасажних ванн

 

Щоб вдало купити СПА басейн (джакузі), потрібно правильно орієнтуватися в технічних і експлуатаційних характеристиках виробів. Головними критеріями для вибору товарів з колекції «Signature», вважаються:

 

  • довговічність і практичність;
  • наявність достатньої кількості місць;
  • потенціал програмного управління;
  • конфігурація виробів і спосіб управління.

 

Щодо місця установки (салон, санаторій, оздоровчий центр, будинок тощо.) Передбачається відповідна місткість (2 – 7 осіб) конструкції. Для створення чарівної атмосфери, важлива естетика виробів. Гідромасажні ванни «Signature» мають привабливий зовнішній вигляд завдяки універсальному дизайну.

 

Перевагами високотехнологічних товарів вважаються: очищення води, наявність підлокітників, підключення IPOD, USB, WiFi.

 

Гідромасаж робиться за допомогою форсунок, які створюють рух цівок. Такі водні процедури призначені для зняття втоми, енергетичного заряду і оздоровлення організму.

 

Ціна СПА басейну (джакузі) визначається цілою низкою чинників для досягнення поставлених завдань.

 

Функціональність і практичність виробів

 

Широкий діапазон технічних характеристик СПА басейнів (джакузі) із колекції SIGNATURE – це гарантія комфорту і практичності покупців. Масаж тіла водними або повітряними струменями, світлодіодне підсвічування і автоматичний підігрів рідини, подобається багатьом. Перераховані опції використовуються в більшості конструкцій за рахунок грамотної комплектації.

 

Вигідне співробітництво «PassionSPAS» з будівельними організаціями та приватними особами, ґрунтується на відповідному рівні сервісу. Продукція виготовляється з екологічно безпечних матеріалів, які характеризуються надійністю і прийнятним експлуатаційним терміном.

 

«БНВ Україна» стала офіційним представником «PassionSPAS» на території країни. На моделі виробів SIGNATURE надається гарантія, що свідчить про якість продукції.

Top
+38 (067)617-70-60