SAVE OFF Акційні ціни на СПА (SPA) зі складу в Нідерландах з 01.12.2021 до 01.03.2022.

СПА басейни (джакузі) для плавання і релаксації

 

Спортсмени і любителі водних процедур обожнюють СПА басейни (джакузі) «PassionSPAS», завдяки технології Current-Lift Technology. Вироби з колекції Sport, обладнані протитечією і доріжками для плавання. За допомогою високотехнологічному оснащенню та проектуванню товарів, користувачам гарантований бажаний результат.

 

Модельний ряд виробів передбачає комбіновані варіанти для невеликих майданчиків:

 

  • модифікації Aquatic (1-3) для релаксу та плавання;
  • 4-місний EnergySwim SPA з двозонним обігрівом;
  • гідромасажний Spirit Swim з терапевтичним впливом;
  • адаптований для тренувань у воді Fitnes Collection of Swim.

 

Автоматичне регулювання води обумовлює режими роботи обладнання, що позитивно впливає на процес експлуатації.

 

Досягнення поставленої мети

 

Краса і довголіття ґрунтуються на правильній організації ритму життя. Компанія «PassionSPAS» надає замовникам виграшні рішення щодо підтримки здоров’я користувачів і оформлення дозвілля. За допомогою ємності геометричній конфігурації, відтворюється атмосфера плавання з урахуванням інтенсивності навантажень і тренувань.

 

Купити СПА басейн (джакузі) з контрольованим струмом і очищенням води, можна на сайті компанії. SPA обладнання відноситься до технологій, які передбачаються для плавання або відпочинку.

 

Турбофорсункі створюють протитечію, яка утримує пливучу людину на поверхні водної гладі. З такими пристроями легко підтримувати тонус організму, фізичне здоров’я і емоційний стан.

 

Циркуляційний насос і антибактеріальна очистка води, сприяють мікроклімату. Підтримка прийнятної температури рідини в басейні, відбувається за рахунок автоматичного нагріву Balboa. Синергетична обробка вологи знижує енергоспоживання.

 

Ціна на кожну модель конструкції, варіюється в чіткої грошовій сумі щодо комплектації. При покупці виробу, участь в акції дає додаткові переваги.

 

Функціонал виробів для плавання

 

Спортивна спрямованість СПА басейнів (джакузі) із колекції SPORT, передбачає покроковий запуск обладнання. Включення обладнання відбувається за рахунок пускових кнопок і механізмів. До переваг обладнання відноситься двозонний підігрів води, компактні розміри конструкцій.

 

Додатковими опціями ємності вважається наявність Wi-Fi, світлодіодне підсвічування, підлогові форсунки, поручні. Функціонал виробів включає відповідні режими робіт (Intense Therapy Zoneтм, Aqua Rolling Massage, Lavetation Bed). Привабливий зовнішній вигляд акрилових басейнів подобається плавними лініями і конфігурацією виробів.

 

Якщо потрібно заспокоїти напружені м’язи, то релакс-зона буде підходящим місцем.

 

При замовленні товару у нашого офіційного дистриб’ютора, доставка і монтаж СПА басейну (джакузі) проводиться в обумовлені терміни. На території України можна швидко і легко оформити покупку.

Top
+38 (067)617-70-60