Встановлення джакузі і СПА басейнів

Відтворити відео

Вирішили купити СПА басейн (джакузі), але не знаєте з чого почати. Представники компанії Passion Spas рекомендують почати з попереднього розрахунку місця установки. Адже в монтажі гідромасажного басейну зустрічаються «підводні каміння», які знаходять і усувають заздалегідь.

Порядок встановлення СПА басейну (джакузі)

На розрахунок габаритів чаші і місткість впливають два фактори – місце монтажу і економічність в експлуатації. Негабаритні СПА басейни, розраховані на 2-3 персони, прийнято встановлювати всередині будівлі. А плавальні SPA чаші монтують на вулиці або всередині нежитлового приміщення. Можливий варіант з інтегрованою установкою, коли половина басейну розташована в будинку, а друга частина на вулиці.

На етапі розрахунків, покупець визначається з видом монтажу. Гідромасажні конструкції бувають мобільними і стаціонарними. У кожного виду свої переваги і недоліки. Переваги установки СПА басейнів Passion Spas в ґрунт в тому, що власник закриває питання, пов’язані з підведенням водопостачання, електрики і облаштовує зону відпочинку. Мобільні конструкції допускають перенесення чаші, дозволяючи підлаштовуватися відпочиваючим під сезон купання.

Підводні каміння при покупці СПА

Підвищені витрати на воду і електрику – вважаються недоліком гідромасажних басейнів. Постійний підігрів чаші з підвищеною теплопровідністю витрачає електроенергію, а обладнання для перекачки та очищення води, змушує власника частіше міняти воду.

Зі СПА басейнами бренду Passion Spas у покупця не виникне подібних проблем, адже виробник врахував чужі недоліки і представив власне рішення проблем для покупця. Утеплення акрилової чаші ізоляційною піною і поліфолом дозволяє власнику приймати гідромасажні процедури взимку, в лютий мороз. За очищення і доставку води до форсунок відповідає американське обладнання бренду Balboa, що дозволяє рідини циркулювати по колу.

Власники китайських SPA басейнів скаржаться на вихід з ладу пластикових або оцинкованих форсунок, які забиваються накипом або окислюються. З продукцією Passion Spas подібного не трапиться, адже виробник зробив масажні форсунки з нержавіючої сталі, що допускає хімічне чищення без пошкодження матеріалу.

Порядок установки СПА басейнів Passion Spas

Визначившись з місцем монтажу і габаритами, експерти рекомендують викликати на об’єкт представника компанії Passion Spas і поділитися своїми розрахунками. Професіоналам, що встановили і запустили в експлуатацію сотні гідромасажних басейнів, нескладно допомогти.

Плануючи монтаж СПА чаші всередині будівлі, не можна забувати про транспортування конструкції через дверні або віконні прорізи, про які власники згадують тільки після здійснення угоди.

Розпакування гідромасажної чаші, підключення до електрики і водопостачання, а також перший запуск в експлуатацію виконує тільки представник компанії, який після вдалого пуску підписує акт приймання-передачі та заповнює гарантійний талон. Переваги установки СПА басейнів Passion Spas в надійності продукції, у виконанні гарантійних зобов’язань і в професіоналізмі людей.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.