Про Компанію Passion Spas

Відтворити відео

Компанія «Passion SPAS»

Одна з кращих компаній по виробництву якісних і різноманітних СПА басейнів (джакузі) в світі. Розвиток цієї компанії почався ще з 1989 року в Нідерландах. За цей час було розроблено та вироблено величезну кількість різних моделей басейнів. З кожним роком відкривалися все нові і нові можливості для удосконалення продукції. Саме тому, на даному етапі розвитку, ми бачимо результат багаторічних старань – високоякісну продукцію, гарний дизайн, оснащення різними функціями і застосування сучасних технологій при виробництві басейнів.

«Passion SPAS» – успішна компанія, яка постійно розвивається. Продукція даної компанії багатофункціональна, якісна і має оздоровчі властивості.

Всім відомо, що водні процедури дуже корисні для здоров’я і самопочуття. Саме СПА басейни (джакузі) дозволяють розслабитися після трудових буднів або нервових напружень, отримати непередаване відчуття абсолютного релаксу. Терапевти стверджують, що регулярне застосування СПА дозволить позбутися від головного болю, болю в спині, м’язах, а також покращиться кровообіг і роботу всіх внутрішніх органів й систем в організмі. Також водні процедури незамінні при реабілітації після ударів і травм, що особливо актуально для спортсменів.

Особливий терапевтичний ефект має гідромасаж, Саме гідромасажні форсунки, які присутні в кожній моделі, сприяють отриманню задоволення від гідромасажу. Важливим є те, що їх локалізація відповідає рекомендаціям медиків, і тому, такий масаж дуже ефективний і повністю відповідає крапковому.

Компанія «Passion SPAS» пропонує своїм клієнтам широкий вибір унікальних моделей басейнів в залежності від уподобань та індивідуальних побажань. Це може бути, як невеликий басейн для любителів приємного проведення часу в компанії друзів, так і багатофункціональний басейн з різноманітними системами та обладнанням для інтенсивного плавання або тренувань.

Важливим аспектом для нашої компанії є створення комфорту для наших клієнтів. Тому, при виробництві всіх моделей, використовується екологічно чистий матеріал – пінополіуретан. Головною характеристикою якого є його теплоізоляція, що дозволяє довго насолоджуватися теплом без додаткових витрат енергії.

Гарний дизайн басейнів радує своєю витонченістю, вишуканістю і неординарністю. Чудовий дизайн басейнів компанії «Passion SPAS» дозволяє доповнити інтер’єр, як всередині будинку, так і зовні. Пікантності дизайну надає наявність системи світлодіодного освітлення Starbrite Interior, яка також сприятливо впливає на відчуття під час водних процедур, створюючи особливу атмосферу і настрій.

На даному етапі розвитку компанії важливим аспектом залишається продовження формування дилерської мережі. Це дозволить підписувати спільні контракти з бізнес партнерами, з метою реалізації продукції ТМ «Passion SPAS» на взаємовигідних умовах.

Для комфорту клієнтів в «Passion SPAS» передбачено гарантійне та технічне обслуговування придбаного товару. Також висококваліфіковані фахівці виконують всю необхідну роботу, пов’язану з запуском СПА в експлуатацію і наладкою обладнання. Фахівці добре знають свою роботу і ідеально виконують поставлені завдання. Вони знайомі з усіма тонкощами роботи з водою, насосами і іншими вмонтованими системами. Термін гарантії на придбаний товар – 2 роки.

З 2016 року компанія «Passion SPAS» успішно розвивається на території України. Її офіційним представником в Україні виступає компанія «БНВ Україна».

11
22
Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.