SAVE OFF Акційна ціна-СПА (SPA) під замовлення.

Колекція СПА басейнів серії MODERN – це новий підхід у виготовленні гідромасажних чаш командою Passionspas. Практичність, комфортабельність і економність – три кити, на яких будується концепція бренду.

Колекція СПА басейнів серії MODERN

Технології 21 століття дозволяють виробникам створювати економічні конструкції, які порадують власників функціоналом і недорогим обслуговуванням. Покриття чаші Bio-Lok гарантує покупцю мінімальні витрати на хімічні препарати, необхідні для ліквідації в СПА басейнах мікробів і бруду. Нанесене поверх акрилу покриття не допускає прилипання сміття і бруду до стінок чаші, в якій люблять накопичуватися грибки і мікроорганізми.

Технологія Hybrid Heating підлаштовується під навколишнє середовище і стежить за температурою води в чаші. Коригуючи роботу нагрівача, функція допомагає власникові заощадити електроенергію. Американський виробник професійного обладнання для гідромасажних ванн і боксів, компанія Balboa, не залишився в стороні. Бренд зробив прорив у видобутку тепла з тертя води, що проходить через компоненти насоса під тиском. Нехай нагрів незначний, проте економія електрики відчутна для споживача, що використовує СПА басейни серії New в бізнесі.

Ефект оздоровлення

Функціонал гідромасажного обладнання змінився. Крім встановлених виробником налаштувань, споживачеві пропонується повне управління механізмами СПА басейну. Кожна форсунка чаші налаштовується індивідуально – температура, тиск, алгоритм встановлюється користувачем вручну.

Для ефективності гідромасажу, виробник Passionspas задіяв корисні технології, покликані забезпечити комфортабельність і результативність. Озонатор насичує воду киснем, пом’якшуючи склад рідини, а обладнання для повітряного масажу покращує сприйняття СПА процедур користувачами із захворюваннями шкірного покриву.

Чаші гідромасажних басейнів заслуговують на окрему увагу. Лежаки і сидіння обладнані додатковим функціоналом для підтримки тепла в поперековому відділі. Штучний фонтан і імітація душа націлена на лікування остеохондрозу у пацієнтів, які віддали перевагу гідромасажу.

Центр розваг

СПА басейни серії MODERN, крім оздоровлення, зацікавлять покупців, які шукають розваг. Обладнана за останнім словом техніки конструкція чаші принесе задоволення користувачеві. Вбудована акустика і док-станція для підключення мультимедіа техніки Apple допоможе з організацією вечірки у СПА басейну. А барвисте LED підсвічування створить необхідний антураж для комфортабельного відпочинку великої компанії.

Для професійних плавців виробник Passionspas розробив СПА конструкції з плавальним басейном, які обладнані протитечією і контролюватимуть кожну дію користувача під водою. А для спортсменів, які мріють схуднути або поліпшити роботу опорно-рухового апарату, передбачені гідромасажні басейни з вбудованим фітнес обладнанням.

Top
+38 (067)617-70-60