• СПА басейн Spa Sensation

  10 330 
  Ціна: 10 330 €   Визначальні особливості The Sensation – це ефективне використання простору і різноманіття масажного ...
 • СПА басейн Spa Ecstatic Wave

  16 990 
  СПА БАСЕЙН Є В НАЯВНОСТІ Ціна: 16 990 € The Ecstatic - це ультра розкішний терапевтичний оазис, ...
 • СПА басейн Spa Felicity

  12 100 
  Ціна: 12 100 €   The Felicity включає в себе самі передові і чудові можливості гідромасажу. Aqua ...
 • СПА басейн Theater Spa

  ТОВАР ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА   The Theater є найбільшим і найбільш розкішним СПА-басейном з усіх, які ми ...
 • СПА басейн Spa Euphoria

  13 430 
  Ціна: 13 430 €   The Euphoria поєднує в собі найбільш інноваційні види спа-масажу з усіх, коли-небудь ...

SAVE OFF Акційна ціна-СПА (SPA) під замовлення.

Елітні СПА басейни (джакузі) Exclusive

 

Отримати додаткову енергію і стимул до життя, можна з колекцією гідромасажних ванн Exclusive. Виробник СПА басейнів (джакузі) «PassionSPAS» випускає ергономічні конструкції для приємного проведення часу. Партнерами компанії стають центри краси і здоров’я, будівельні організації та приватні особи.

 

Раціональний підхід до замовників з урахуванням потреб, зумовлює бажані результати. Установка СПА-обладнання проводиться досвідченими працівниками. Придбання товарів з цієї категорії, дає користувачам насолодитися релаксом і масажем в комфортних умовах.

 

Елітні плавальні басейни характеризуються відповідними розмірами, зручністю, екологічністю і безпекою.

 

Правильний підхід до вибору виробів

 

Визначившись з місцем розміщення гідромасажної ванни, можна ергономічно облаштувати місце для відпочинку. При індивідуальному виборі конструкцій рекомендується робити акценти на:

 

 • грамотному використанні простору;
 • універсальних рішеннях і функціональності;
 • комплектації, потенціалі й типах масажу;
 • вартості, місткості (5-8 чоловік) і естетиці виробів.

 

СПА-обладнання «PassionSPAS», встановлюється в санаторіях, заміських будинках і відкритій місцевості. Моделі колекції EXCLUSIVE оснащуються водяними і повітряними форсунками, світлодіодним підсвічуванням (Starbite) і енергозберігаючим насосом. До переваг цієї лінії відносяться додаткові опції: повітряний масаж (Air Bllower), аудіо, ТВ і DVD.

 

Купити конструкції для водних процедур можна у офіційних дистриб’юторів компанії. «Новинки» Waterfall Massage ™, Levitation Bed ™, Intense Therapy Zone ™ і Aqua Rolling Massage ™, зміцнюють імунітет і психологічний стан людини. Нагрівання води (Balboa) і контроль температури, управляється комп’ютерною програмою.

 

Створення VIP релакс-зони

 

Продукція «PassionSPAS» представляє технології в галузі водних терапевтичних процедур. Вірно продумані конструкції, передбачають економію коштів і часу в ході експлуатації. Ціна гідромасажного обладнання Exclusive, зумовлюється моделями виробів:

 

 • комбінований Sensation з джакузі;
 • місткий Felicity терапевтичною релаксацією;
 • оазис Ecstatic з сидіннями і лежачими місцями для відпочинку;
 • Euphoria з функціональними форсунками (більше 100) і бадьорим масажем.
 • розкішний Theater з вируючими струменями води і розважальної СПА програмою.

 

Ергономічне проектування гідромасажних ванн, гарантує користувачам розміщення в потрібному положенні (вгору або вниз обличчям, до висувного телевізору). Натисканням відповідних кнопок, регулюються потоки повітряних і водних цівок, підсвічування.

 

Збалансований комплекс СПА басейнів (джакузі) в повній комплектації, представлений на ринку України в необхідному діапазоні. Релакс-зони підходять для сімейного проведення часу і дозвілля з друзями.

Top
+38 (067)617-70-60