Чому Passion Spas краще Jacuzzi

У порівнянні з іншими країнами світу, в розрізі СПА басейнів для релаксу, на ринку України є одна дивина. Гідромасажні ванни для відновлення здоров’я і відпочинку називають не інакше, як Джакузі. Ця помилка в назві призводить до важкого взаєморозуміння між покупцем і продавцем. Давайте в цій статті розберемо, що є що. А заодно, отримаємо відповідь на часте питання «Чому Passion Spas краще Jacuzzi».

 

Що таке СПА і хто такі Passion Spas і Jacuzzi

 

СПА басейн – це суцільнолита чаша для прийому СПА процедур. Відмітна особливість – гідромасажні чаші мають вбудований нагрівач, фільтр і циркуляційний насос для води. Все, що потрібно власнику SPA – це наповнити чашу водою, подати електроживлення і можна годинами насолоджуватися відпочинком. Вода буде ганятися по колу між нагрівачем і фільтром.

Почему Passion Spas лучше Jacuzzi

Джакузі – це ванна або душова кабінка, що має вбудовані форсунки в корпусі. Особливість Jacuzzi в тому, що більша частина виробів використовує проточну воду і не має власного нагрівача. В останні роки у виробника з’явилися СПА ванни. Коштують вони дуже дорого, адже це справжній американський бренд.

 

Jacuzzi – це торгова марка. І, до речі, американці дуже негативно ставляться до всіх, хто називає СПА чаші чужих брендів Джакузі. Хочете справжній СПА басейн бренду Jacuzzi – будь ласка, заплатить відповідну ціну.

Почему Passion Spas лучше Jacuzzi

Passion Spas – це відомий у всьому світі нідерландський бренд. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Уддел на Велюве (провінція Гелдерланд в Нідерландах). Особливість бренду в тому, що він на території Нідерландів займається виробництвом і збіркою СПА басейнів. У компанії Passion Spas безліч представництв по всьому світу. В Україні у бренду тільки дилер – компанія Passion Spas Ukraine.

 

Чому Passion Spas краще Jacuzzi

 

З огляду на те, що для покупця на першому місці ціна, краще почати з цього важливого критерію вибору. Будь-яка чаша СПА коштує недешево. Будь-якого бренду. Але, в розрізі двох виробників, Passion Spas і Jacuzzi, басейн з Нідерландів обійдеться в кілька разів дешевше. Низька вартість пояснюється територіальним розташуванням двох країн. Що дешевше – доставити в Україну СПА басейн вантажівкою або переправити з США літаком або баржою. Нідерланди ближче, ціна Passion Spas дешевше, ніж у бренду Jacuzzi.

Почему Passion Spas лучше Jacuzzi

Вартість експлуатації – ще один такий цікавий критерій для покупця. В середньому, один СПА басейн готовий пропрацювати близько 20 років. Акрилової чаші нічого не буде, а ось форсункам, насосу, нагрівачу і фільтру знадобиться обслуговування. А з роками – ремонт і заміна. Нідерландський бренд Passion Spas надає покупцям будь-які запчастини до SPA басейнів. Ще й за доступною ціною. Плюс, пропонує за опцією якісь нововведення. Американська компанія Jacuzzi може поділитися універсальними форсунками або шлангами. А ось електроніку або насос з нагрівачем купити Джакузі в Україні – нереально.

 

Куди ж без технічного забезпечення. Американський бренд Jacuzzi сильно поступається торгової марці Passion Spas по начинці електронікою. За фактом, Пешен СПА – це мультимедіа центр для розваг. Вбудована акустика, комп’ютер для управління кожною функцією гідромасажного басейну, підсвічування. Є навіть пульт дистанційного керування. І це, не кажучи про те, що Passion Spas чашу можна встановлювати на вулиці взимку і відпочивати під відкритим небом.

Почему Passion Spas лучше Jacuzzi

Ось, чому Passion Spas краще Jacuzzi. Не плутайте назви. Хочете басейн поплавати – це плавальний басейн. Бажаєте водний і повітряний масаж в наповненій водою ванні – купіть СПА басейн Passion Spas. А назву Джакузі асоціюйте з душовими кабінками, раковинами, змішувачами і медичними шафами. Адже саме так бренд Jacuzzi представлений на світовому ринку.

 

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну