Джакузі для вулиці

Джакузі для вулиці – це автономний СПА басейн, який призначений для використання поза приміщеннями, під небом. Особливість конструкції у стійкості до впливу будь-яких природних факторів:

 

  • Ультрафіолет (прямих сонячних променів).
  • Різним температурним впливам та їх різким перепадам (спека, мороз).
  • Опади – дощ, сніг, град, включаючи вітер або хуртовину.
  • Стійкість до біологічної активності – комах, мікробів, тварин.

 

Які джакузі для вулиці можна купити в Україні

 

Усі чаші за умовами експлуатації можна розділити на 3 базові категорії:

 

  • Для СПА процедур (у лежачому або сидячому положенні).
  • Плавальні джакузі (подовжені або з вбудованою протитечією).
  • Комбіновані (для процедур SPA та плавання).

 

Наслідуючи порядок перерахованих категорій, ціна вуличних джакузі варіюється від меншої до більшої, відповідно. Функціонал нерозривно пов’язаний із розмірами чаші. Габарити впливають на вартість. І це треба зважати майбутньому власникові перед придбанням СПА.

Джакузи для улицы

Є ще один момент. Усі джакузі для вулиці можна використовувати всередині приміщення (якщо SPA пройде за габаритами у дверний або віконний отвір). Але не всі СПА для внутрішнього вжитку можна ставити на вулиці. Більшість виробників прагнуть універсальності застосування, але на ринку є рішення з обмеженими можливостями.

 

Які джакузі для вулиці краще і чому

 

Прийом СПА процедур – це головне завдання будь-якого покупця. Тому орієнтуватися краще на наявність лежаків та сидінь у чаші. Причому враховувати потрібну кількість відпочиваючих, без запасу. Тому що цей запас може, за фактом, не використовуватися, а витрата води та електрики на її обігрів зросте.

 

Купити джакузі для вулиці можна суто для лежачого або сидячого використання або комбінований варіант. Краще віддати перевагу останньому рішенню, щоб підвищити зручність в експлуатації. Якщо СПА купується з плавальною зоною, то важливо зважити на наявність вільного місця на вулиці для монтажу. Це буде відносно довга ємність (4 метри та більше).

 

Завжди приділяється увага бренду. Це визначає якість виготовлення, наявність змінних запчастин, сервісне обслуговування. Наприклад, китайські рішення з бюджетного класу хороші за ціною і прослужать рік-два без проблем. А далі – лотерея. СПА чаші PassionSPAs з Premium класу розраховані на десятиліття експлуатації. На них є запчастини та сервіс від продавця та заводу. Це гарантія для власника, який мріє отримати довговічне рішення.

 

Потрібні функції вуличних джакузі

 

Для економії води та електрики у джакузі передбачається безліч систем. Які здатні очищати ретельно воду або отримувати додаткову електроенергію від усіх механізмів, що обертаються всередині. За ці функції доведеться одноразово заплатити, але при розрахунку експлуатації на 10 і більше років економія буде помітною.

Джакузи для улицы

Джакузі для встановлення на вулиці мають попит у зимовий час. Тому треба потурбуватися про можливість віддаленого управління СПА. Пульт дистанційного керування вирішить проблему із запуском джакузі, нагріванням води до певної температури, включенням підсвічування і т.д. Басейн SPA повинен підтримувати (нехай і опціонально) керування з пульта ДУ.

 

Підсвічування та мультимедіа пристрою (плеєри, ТВ або акустика) – це чудово. Але не кожен користувач використовуватиме цей функціонал. За нього можна не платити, обравши більш економний за вартістю варіант. А ось чохол для захисту джакузі від сміття, пилу та опадів краще купити – для вуличних умов це розумне та практичне рішення.

 

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну