Джакузі та СПА басейни – що краще купити

Джакузі (Jacuzzi) – це американський бренд, який придумав поєднати звичайну ванну з нагрівачем та форсунками для подачі води під тиском усередину. Всі автономні конструкції, що надають водний масаж у такий спосіб, були названі на честь винахідника. Джакузі. Це всіх влаштовувало, окрім власників компанії, які у патенті на винахід вказали і назву. Тому аналогічні за принципом ванни, виготовлені іншими брендами, називаються СПА басейнами. Або просто SPA.

 

Джакузі та СПА басейни – що краще купити

 

Виходить, що Jacuzzi і SPA – це те саме. Але ні. Все не так просто. Спочатку так і було. Поки конкуренти американського бренду Джакузі не взялися за підвищення ефективності в роботі СПА басейнів. І досягли чималих успіхів у цьому напрямку. Був навіть період, коли продукція Джакузі сильно поступалася функціональністю своїм конкурентам на ринку. Наприклад, нідерландський бренд Passion Spas вигадав, як поєднати функціональність СПА з фінансовими витратами на воду та електрику.

Джакузи и СПА бассейны – что лучше купить

Якщо міркувати на покупку гідромасажного SPA басейну, то краще вибір зробити на користь перевіреного бренду. Ціна СПА чаш під різними торговими марками, із США та Європи, не так сильно відрізняється. А ось довговічність, функціональність, економічність та зручність в експлуатації помітно краще у конструкцій під торговою маркою Passion Spas.

 

У розрізі функціональності дуже добре, якщо СПА басейн має:

 

  • Повітряний (аеро) масаж. Коли через водяні форсунки подається повітря під високим тиском. Що призводить до насичення води у чаші киснем. Це позитивно впливає на розслаблення шкірного покриву людини.
  • Озонатор. Функцію часто плутають із аеромасажем. Насправді, озоном вбивають мікробів усередині замкнутої системи водопостачання. Це фільтр тонкого очищення СПА, який має 100% ефективність.
  • Вбудоване підсвічування та мультимедіа. Без них релакс просто не можливий. Вбудовані LED лампи та акустика створюють потрібний антураж для відпочинку чи лікувальних процедур.
  • Ароматерапія та подача піни. На любителя. Цей функціонал збільшує ціну басейнів СПА на високий відсоток.

Джакузи и СПА бассейны – что лучше купить

Гідромасажні та плавальні СПА басейни – різниця

 

Читач, мабуть, уже чув від продавців такі фрази, як “чаша СПА для релаксу” та “СПА басейн для плавання”. По суті це конструкції, що працюють за єдиним принципом. Але відмінність у призначенні. У стандартній чаші СПА встановлені лежаки та сидіння для приймання процедур SPA в статичному положенні. Басейн СПА призначений для плавання. Для цього в чаші є окрема плавальна зона, обладнана протитечією для створення зустрічної течії.

Джакузи и СПА бассейны – что лучше купить

Різниця між гідромасажними та плавальними СПА у габаритах та ціні. За рештою критеріїв все практично ідентично. Покупець підбирає товар за місткістю, функціональністю, способом експлуатації. Якщо говорити про продукцію Passion Spas, то всі чаші є універсальними у застосуванні. Їх можна встановлювати всередині будівлі та на вулиці, причому, влітку та взимку. Для роботи необхідно забезпечити підведення води та подати електроживлення. Жодних монтажних операцій виконувати не треба.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну