Джакузі з гідромасажем – що це

Друге десятиліття 21 століття захлеснула тенденція здорового способу життя. Люди почали ходити в спортзали, басейни, оздоровчі центри. Практично скрізь, в ролі головної особливості закладу, згадуються Джакузі з гідромасажем. Що це таке, для чого це потрібно, користь і шкода – пропонуємо крок за кроком пройтися по найголовнішим аспектам. А за одне і зрозуміти, має сенс витрачати на процедури час чи ні.

 

Джакузі з гідромасажем – що це

 

Джакузі (Jacuzzi) – це бренд, який випускає на ринок сантехніку й аксесуари до них, плавальні і СПА басейни. Саме слово «Джакузі» загальне, так як саме брати Джакузі першими в світі (в 1956 році) придумали гідротерапевтичний масаж. Тобто, масаж, який виконується за рахунок води (подається під високим тиском через форсунки в ванну). Відповідно, «джакузі з гідромасажем» – це гра слів на кшталт «сонячне сонце».

Джакузи с гидромассажем - что это

Говорячи про джакузі з гідромасажем, виробники і продавці мають на увазі компактні ванни на кілька людей, здатні виконувати терапевтичний водний масаж. Інакше, такі конструкції називають СПА чашами. Самі ж SPA чаші бувають звичайними і плавальними. У першому випадку пропонується відпочинок в статичному положенні (сидячи, лежачи). Плавальні СПА доповнюються плавальної зоною з протитечією.

 

Для чого потрібні джакузі і які вони бувають

 

Почати краще з того, що звичайні джакузі, винайдені в 1956 році, націлені були на лікування хвороб, пов’язаних з фізіологією людини. Але самі процедури викликають релакс у всіх відвідувачів – розслаблюють і заспокоюють нервову систему. Тому гідромасажні ванни стали використовувати для комфортабельного відпочинку.

Джакузи с гидромассажем - что это

А щоб якось урізноманітнити приємне проведення часу, в конструкцію чаші додали кілька цікавих функцій, які до сих пір дуже цінуються всіма відвідувачами СПА:

 

  • Повітряний масаж. Крім водних струменів, на тіло людини впливають бульбашки повітря, які покращують сприйняття масажу усім організмом. До того ж, повітряний масаж покращує шкірний покрив людини, роблячи його більш еластичним.
  • Підігрів води. Налаштування температури води під потреби користувача – це дуже зручно. Так як люди по-різному сприймають нагрів. До того ж, часто чаші СПА встановлюють на вулиці взимку, де потрібно більш інтенсивний підігрів води.
  • Можливість регулювання тиску води в форсунках. Ще одна чудова функція, яка цінується усіма відвідувачами СПА. Гідромасажні ванни мають вбудований комп’ютер, який пропонує безліч програм для релаксу.

 

Користь і шкода гідромасажних СПА басейнів

 

Однозначно, брати Джакузі не помилилися у своєму винаході. Гідромасажні ванни допомагають відновити здоров’я і зберегти красу. СПА басейни, які можна зустріти в спортивних залах і лікарнях тому свідчення. Гідромасажні відновлювальні процедури призначають тренера професійним спортсменам, а лікарі своїм пацієнтам, які перенесли операції.

 

І варто хоча б один раз відвідати SPA басейн, як організм, в очікуванні релаксу, наполегливо вимагає повторити цей чудодійний захід. Для гідромасажних процедур навіть не потрібен настрій. Вже на перших секундах занурення в теплу вируючу воду всі проблеми з реальності силою думки забирає в туман.

Джакузи с гидромассажем - что это

Шкода Джакузі носить більше економічний характер. СПА басейн активно споживає електрику, не любить економити воду, вимагає до себе увагу з догляду та має далеко не бюджетну ціну. Купівля гідромасажної ванни шкідлива для скромного сімейного бюджету. Навіть СПА на двох виходить за ціною як середньо-бюджетний автомобіль з других рук.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну