Обладнання для СПА салону

Обладнання для СПА салону – це інструмент та технічні споруди для відновлення здоров’я людини. Перелік пропонованого обладнання великий – починаючи з крісел, столів та інструменту, закінчуючи соляріями, душами та гідромасажними ваннами. У розрізі SPA («sanitas per aquam» – «здоров’я у воді») передбачається обладнання:

 

  • Гідромасажні та водно-повітряні ванни.
  • Душові кабінки.
  • Плавальні басейни.

 

Обладнання для СПА салону – яке буває

 

На відновлення здоров’я людини впливає зміна умов довкілля організму. Сюди входять:

 

  • Температурний режим.
  • Насичення організму киснем.
  • Водні процедури.

 

Всі ці фактори можуть впливати окремо або одночасно. Комбінацію здатні забезпечувати гідромасажні SPA басейни. Маючи вбудований озонатор, нагрівач та насос для подавання води під тиском, обладнання сприяє отриманню максимального ефекту.

Оборудование для СПА салона

Прийом СПА процедур може реалізовуватись у сидячому або лежачому положенні. У кожного виду свої переваги та недоліки. Наприклад, сидяче положення безпечне для любителів спати у процесі релаксу. А в лежачому положенні тіло ефективніше розслабляється.

 

Обладнання для СПА салонів купити можна у вигляді готових гідромасажних чаш, або у вигляді навісних конструкцій для плавального басейну. Все залежить від потреби та бюджету покупця. Плюс, має бути в наявності місце у салоні, де це все розмістити.

 

Яке обладнання для СПА салону краще

 

Чим більше можливостей, тим краще. Тобто функціональність конструкцій тут вирішує все. Повноцінні СПА процедури це:

 

  • Водний масаж. Наявність форсунок, які подають воду під високим тиском на тіло відвідувача, занурене у воду.
  • Озонатор. Насичення води киснем, який потрібний шкірним покривам людини.
  • Нагрівач із можливістю регулювання температури води.
  • Ароматизатор для терапії. Подача у воду розчинів та масла для лікування шкірних покривів пацієнта.

 

Наявність усіх зазначених вище функцій гарантує максимальну ефективність прийому СПА процедур у будь-якому салоні. Відповідно, найкраще обладнання для SPA – це гідромасажні ванни з повним набором можливостей.

 

СПА обладнання для плавальних басейнів – як альтернатива

 

Цілком можливо, що в салоні є невеликий басейн для релаксу, і власник бізнесу вирішив покращити умови для відвідувачів. Звичайну ванну легко замінити. А ось бетонний чи пластиковий басейн демонтувати складно. І не треба це робити. Можна купити обладнання для СПА салону у вигляді навісних або вбудованих конструкцій.

Оборудование для СПА салона

Насоси, фільтри, форсунки, нагрівачі, озонатори, ароматизатори – це доступно на ринку. Потрібно тільки знайти магазин, який цим займається і спеціалістів з монтажу. Наприклад, компанія PassionSPAs забезпечить СПА-салон усім необхідним. Це буде в рази дешевше, ніж демонтаж та встановлення гідромасажного басейну. Так, ефективність водно-повітряного масажу не та, але краще, ніж просто плавати у басейні або лежати у ванні. Альтернатива завжди є, потрібно просто знайти профільних спеціалістів в Україні.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну