Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Вирішили встановити джакузі в будинку або заміському котеджі і не знаєте, з чого почати – компанія Passion Spas знає відповідь. Купити СПА басейн (джакузі) в Одесі легко. Адже майбутній власник отримує той товар, про який мріє. Технології XXI століття, повноцінний функціонал, недороге рішення, гарантію заводу-виготовлювача.

 

SPA-21-min

 

Гідромасажні ванни спочатку створені для відновлення здоров’я і, перебуваючи десятиліття на ринку, не втратили призначення. СПА басейни – розмірений, спокійний відпочинок і повернення цілющої сили організму.

 

Купити СПА басейн (джакузі) в Одесі

 

Здібності конструкції не обмежені, адже виробник постарався, щоб користувач отримав максимум задоволень. Купити SPA і просто, адже функціонал техніки вражає:

 

  • власник самостійно вирішує, які частини тіла масажувати, адже механізм розподілу води в СПА чаші підпорядкований – управляється комп’ютером;
  • напір води і напрям струменя регульовані;
  • освітлення в чаші продумано до дрібниць – керуючи підсвічуванням, створити затишок для відпочинку легко.

 

Змінюючи настройки з пульта управління, власник підбере комфортабельні умови під власний організм. Нездужання, болі суглобів, напруга в м’язах й іншім хворобам не встояти під натиском гідромасажного басейну.

 

Корпус з міцного і теплостійкого пінополіуретану гарантує власнику економію електроенергії на підігріві води в СПА басейні. Екологічно чистий пластик створює ультрафіолетовий захист корпусу, дозволяючи власнику встановлювати чашу на вулиці, під променями палючого сонця.

 

Конструкція оснащена потужним насосом і фільтраційним обладнанням з нагрівальним елементом Balboa. Накип і забруднення форсунок гідромасажної ванни не страшні. Вода в трубах не застоюється і не псується. Шланги для води виготовлені з пластику, а форсунки з нержавіючої сталі. За цілісність басейну власнику нема чого турбуватися.

 

SPA-22-min

 

Функціоналу чаш СПА залишається тільки позаздрити, адже крім пристосувань для подачі води і нагрівання, джакузі оснащуються мультимедіа: акустика, Wi-Fi, док-станції, кероване світлодіодне освітлення. Конструкцію ванни дозволено модернізувати, розширюючи технічні характеристики.

 

СПА басейн (джакузі) в Одесі: краща ціна

 

Вибираючи розміри гідромасажних пристроїв, майбутньому власнику знадобляться поради експертів. Габаритні чаші потужні і масажний ефект перевершить очікування користувача. Однак не купуйте басейни, розраховані на 8-10 чоловік, якщо користуватися будуть двоє, адже витрата води і електроенергії залишиться незмінним. І не намагайтеся в джакузі розташувати більшу кількість відпочиваючих, ніж заявлено в технічній документації до ванни. Надумали купити СПА басейн (джакузі) в Одесі, відразу поспілкуйтеся с фахівцями.

 

Представники компанії PassionSpas завжди допоможуть. Ві тільки озвучте побажання і вислухайте рекомендації. Узгодьте модель, комплектацію, вартість і доставку. Приділіть час покупці, і не пошкодуєте про зроблений вибір.

Top
+38 (068)453-40-56