Рейтинг джакузі: функціонал, особливості, ціна

Покупцям, які мріють купити джакузі, досить складно зробити вибір зважаючи на велику кількість пропозицій і відсутності деталей по функціональності гідромасажних конструкцій. А рейтинг джакузі очолює чаша «Рай», яка встановлена на борту 50-метрової яхти Highlander. Ні покупцям, ні любителям СПА процедур, така інформація користі не принесе. Тут потрібен інший підхід.

 

Рейтинг джакузі 2022 – які СПА краще

 

Щоб розуміти, про що йде мова, треба скласти для себе перелік вимог, яким буде відповідати гідромасажний басейн. А потім, в розрізі кожного виробника, шукати вигідне рішення. До головних критеріїв пошуку відносяться:

 

 • Форма і габарити. Тобто, треба розуміти, де буде встановлено джакузі. СПА салон, ванна кімната, можливо потрібен вуличний монтаж. У розрахунок йде спосіб установки: як чаша буде підключатися до електропостачання і водопроводу.
 • Місткість. Джакузі можуть мати лежаки, сидіння, або бути комбінованими – для прийому СПА процедур в лежачому або сидячому положенні. А є ще плавальні СПА басейни і з тренажерами. Вони бувають одинарними або подвійними. Купити джакузі можна на кількість відвідувачів від 2 до 10.
 • Функціональність. Дотримуючись технології “джакузі”, всередині чаші є форсунки, які подають воду під високим тиском всередину. Але виробники пропонують більш розширений функціонал. Це регулювання тиску або температури води кожної форсунки, готові програми по гідромасажу і так далі.
 • Засоби мультимедіа та додаткові опції. Акустика, док-станції, підсвічування, пульт дистанційного керування, ароматерапія і так далі.

 

Опрацювати треба всі критерії. Так як від них залежить ефективність використання СПА. А рейтинг джакузі краще враховувати за ціною і виробником, виключаючи компроміс у вигляді відмови від якихось привілеїв.

 

Jacuzzi – бренд №1 у світі

 

Тут все ясно, американська компанія Jacuzzi стала першою в світі по розробці і виробництву гідромасажних ванн. Тому, гідромасажні ванни цього бренду забирають більшу частину ринку. Упор виробник робить на модельний ряд. Де пропонує купити ванни різних форм і розмірів для експлуатації всередині приміщення.

Рейтинг джакузи: функционал, особенности, цена

Особливість СПА Jacuzzi в унікальному дизайні і естетичності. Чаші орієнтовані на установку у ванних кімнатах і SPA салонах. Ексклюзивність приваблює покупців, незважаючи на високу ціну джакузі. Слабке місце компанії – однотипність СПА басейнів. Упор робиться на дизайн, а не функціональність. Що не завжди зручно майбутньому власнику. Наприклад, для установки джакузі на вулиці, доведеться купити захисний комплект, або встановити СПА в землю. Обмеженість по функціоналу зачіпає відсутність ручних налаштувань для форсунок. Є перелік програм, якими доведеться задовольнятися.

 

Passion Spas – лідер продажів в Європі

 

Нідерландський виробник гідромасажних СПА басейнів спочатку орієнтувався на ринок професійних SPA послуг. Всі джакузі апріорі розраховані на установку, як всередині будівлі, так і на вулиці. Чаші стійкі до жорстких умов експлуатації і призначені для щоденного користування. Природно, у джакузі Passion Spas тривалий термін гарантійного користування, а також, є можливість замовити і встановити ремкомплекти.

Рейтинг джакузи: функционал, особенности, цена

Популярність СПА басейнів в Європі, серед приватних покупців, призвела до того, що бренд випустив лінійку напівпрофесійних джакузі. Надійність і довговічність залишилася на тому ж, високому рівні. Однак, крім джакузі на 8-10 осіб, у виробника з’явилися більш компактні рішення (2-8 осіб). Фішка виробника – максимум зручностей для прийому СПА процедур:

 

 • Крім встановлених програм, можна вручну налаштовувати температуру води або тиск кожної форсунки.
 • Додана мультимедіа система (акустика і плеєр з док-станцією).
 • Підсвічування (настроюється LED).
 • Віддалене управління СПА басейном з дистанційного пульта.
 • Ароматерапія.
 • Озонування води.
 • Повітряний масаж.

Рейтинг джакузи: функционал, особенности, цена

ClearWater SPA – виробник елітних джакузі

 

Продукцію цього бренду навряд чи можна зустріти в гіпермаркетах і спеціалізованих магазинах. Компанія орієнтована на багатих замовників, які часто вважають за краще купити джакузі за власними розмірами і формами. Природно, ціна таких СПА басейнів дуже висока. Але, судячи з того, що американський бренд твердо стоїть на ногах з 1976 року, черга з покупців у виробника є.

Рейтинг джакузи: функционал, особенности, цена

Джакузі ClearWater SPA простіше порівняти з конструктором. Де замовник сам визначає, який функціонал повинен бути присутнім в гідромасажній ванні. Є у компанії і готові рішення у вигляді СПА з екологічно чистих матеріалів, які проходять будь-яку сертифікацію безпеки застосування.

 

JOGSPA – виробник СПА-тренажерів

 

Особливість американського бренду в тому, що виготовляє він вельми незвичайні джакузі. Орієнтовані вони на медичні заклади, де є необхідність у реабілітації опорно-рухового апарату пацієнтів. Усередині чаш встановлені тренажери для бігу, ходьби, веслування, плавання.

Рейтинг джакузи: функционал, особенности, цена

Очікувати рясного функціоналу для розслаблення тіла тут не доводиться. Як і чекати безлічі налаштувань, мультимедіа і підсвічування. Зате, зі своїми завданнями в лікувально-профілактичних заняттях СПА басейни справляються.

 

MONALISA і JOYSPA – бюджетні рішення з Китаю

 

Низька ціна завжди приваблює покупців з бюджетного сегмента. У рейтингу джакузі китайським брендам є, що запропонувати покупцям. СПА Басейни різних форм і розмірів орієнтовані на максимум зручності в процесі експлуатації. Безліч налаштувань, зручне управління, хороша місткість.

Рейтинг джакузи: функционал, особенности, цена

Китайські джакузі розраховані на домашнє використання. Конструкції обіцяють ефективні гідромасажні процедури всередині приміщення, але не орієнтовані для вуличного монтажу. Гарантія на СПА 2 роки, а виробник обіцяє, що джакузі пропрацює 5 років. Що цілком непогано, для доступного цінового сегмента.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну