СПА басейн із протитечією

СПА басейн із протитечією – це автономна гідромасажна чаша, що має вбудовану систему подачі води під високим натиском. Використовується принцип дії водного мотоциклу, де привід залишається на місці, а струмінь подається в чашу SPA.

 

Навіщо потрібна протитечія у СПА басейнах

 

Якщо дуже коротко, то наявність протитечії допомагає зменшити габарити СПА басейну, який планується використовувати для плавання. До речі, такими системами часто обладнують звичайні басейни з компактними розмірами (завдовжки менше 6 метрів).

 

Особливість вбудованої протитечії в можливості регулювання:

 

  • Тиску води. Впливає на швидкість плавання для людини.
  • Напрямку струменя. Надає можливість займатися надводним чи підводним плаванням.

СПА бассейн с противотоком

Класичний СПА басейн із протитечією використовує воду для відштовхування плавця від борту чаші. Але є джакузі, де протитечією є суміш води і повітря. Такі варіанти зручні для екстремальних видів спорту, де плавець прагне максимальної реалістичності.

 

СПА басейн з протитечією – який краще, альтернативи

 

Ефективність роботи протитечії в гідромасажному басейні залежить від потужності вбудованого насоса. І тут важливо дивитися не на заявлений показник потужності, а побачити роботу протитечії. У бюджетних СПА (наприклад, з Китаю) вказують потужність до 10 кВт, а за фактом плавати можна тільки на спині. Професійні чаші PassionSPAs мають потужність 2-4 кВт, а потік створюють для плавання хоч брасом. Тобто бренд вирішує все.

 

Альтернатива протитечії – наявність гумових фіксаторів, які можуть відтягувати плавця назад. Не можна сказати, що це погане рішення, але трохи незручне. У ролі альтернативи, за обмеженого бюджету, згодиться. Але краще купити професійний СПА басейн із протитечією.

 

Ще один момент – це глибина плавальної зони чаші SPA. Орієнтуйтеся хоч би на 1.2-1.5 метрів. Дуже незручно плисти, якщо руки чи ноги торкаються днища джакузі. Особливо у людей високого зросту. Бажаєте купити гідний СПА басейн для плавання – віддавайте перевагу магазинам, у яких в наявності товар. Наприклад, компанія PassionSPAs може навіть провести ознайомлення на місці – наповнити джакузі водою та пустити покупця поплавати.

 

Вплив протитечії в СПА басейні на прийом SPA процедур

 

На етапі вибору важливо визначитися із необхідним функціоналом. Є джакузі з об’єднанням плавальної зони та гідромасажних сидінь, а є окремі рішення. Останній варіант має 2 чаші, що працюють незалежно одна від одної. Бажаєте плавати – наберіть води у зону плавання. Потрібні процедури СПА – використовуйте відповідну чашу. Коштують такі SPA дорожче, але допомагають заощаджувати воду та не вимагають частого очищення. Комбінований СПА басейн з протитечією дешевше за ціною і дуже компактний. Що зручно для монтажу в обмеженому просторі.

СПА бассейн с противотоком

Не можна сказати, що певний варіант переважає над іншим. Все залежить від фінансових можливостей покупця та необхідного функціоналу. Якщо ціна неважлива – краще купити SPA басейн із розділеними зонами для плавання та СПА процедур. У них більше місця для відпочиваючих та глибша чаша для плавання. Такий СПА басейн із протитечією дає можливість настроювання температури води для кожної ємності окремо. Конструкції важкі, габаритні та найчастіше встановлюються на вулиці.

 

Комбінований SPA басейн з протитечією легко встановлюється в приміщенні та на вулиці. Зручно керується, має багатий функціонал. Плюс, ціна СПА басейну значно менша за конструкції з роздільними чашами.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну