Вуличні басейни СПА – краще рішення для відпочинку

Приїжджаючи на будь-який курорт або базу відпочинку, в першу чергу, відвідувач завжди цікавиться – чи є в наявності вуличні басейни СПА. Адже завдання стоїть – класно відпочити, а не переміститися з одного житла в інше. Телевізор і теплий душ – здорово. Але відпочинок повинен бути незабутнім. І гідромасажні джакузі – це як раз той фактор, який визначає якість відпочинку.

Уличные бассейны СПА – лучшего решение для отдыха

Крім курортів, багато власників заміських будинків і дачних ділянок теж прагнуть урізноманітнити свій відпочинок. Мінімум – плавальний басейн або лазня і купіль. Але для повного релаксу без СПА просто не обійтися. Це модне, престижне і зручне рішення. Не потрібно нікуди їхати – центр розваг і відпочинку завжди під рукою.

 

Вуличні басейни СПА – успішний проект одного інженера

 

Історично так склалося, що медичне обладнання перекочувало в світ задоволення та релаксу. Чи міг подумати італійський інженер Якуцці, що його винахід стане таким популярним у всьому світі. Зрозуміло, сучасні гідромасажні джакузі сильно відрізняються від первісної конструкції. Але старт був даний в середині 20 століття. Устаткування для лікувальних процедур було повністю переорієнтовано на інші потреби. Причому настільки гнучко, що у покупців просто очі розбігаються. Виглядає це так:

 

  • Гідромасажні ванни. Являють собою негабаритні чаші, призначені для прийому SPA процедур в лежачому або сидячому положенні. Встановлюються вони, як правило, усередині житлового або нежитлового будинку.
  • СПА басейни вуличні. Конструкції бувають у вигляді невеликих ванн і плавальних басейнів. Можуть встановлюватися всередині будівлі і на вулиці, під відкритим небом. Завдяки підігріву води, матеріалам виготовлення і наявності утеплювача можуть використовуватися на вулиці цілий рік.
  • Гідромасажне СПА обладнання для басейну. А можна просто купити комплект SPA обладнання та встановити його у вже наявний басейн. Краще це робити при монтажі чаші, щоб завести все шланги за борти басейну.
  • Бокси і ванни з СПА ефектом. Бюджетні варіанти, що імітують SPA. Не можна сказати, що вони принесуть величезне задоволення від відпочинку. Але в ролі бюджетного рішення гідромасажні джакузі виглядають привабливо.

Уличные бассейны СПА – лучшего решение для отдыха

 

Чому вуличні гідромасажні басейни так популярні

 

Універсальність завжди приваблює покупців. Чим більше функцій, тим цікавіше товар. І в плані вуличних басейнів СПА це твердження можна застосувати. Такий SPA унікальний тим, що може встановлюватися де завгодно (всередині приміщення або за його межами). Немає обмежень по навколишньої температури клімату – адже СПА басейни з підігрівом води. У сухому стані (без води) конструкція дуже мобільна. Тобто, можна в будь-який момент чашу перемістити в потрібне місце. Для запуску вуличного СПА басейну потрібно тільки підключитися до водопроводу та електромережі.

Уличные бассейны СПА – лучшего решение для отдыха

Слабке місце всіх вуличних СПА басейнів – це пошук компромісу між якістю і ціною. Знайти золоту середину складно. Є бюджетні варіанти, які влаштовують за ціною, але часто ламаються або не можуть створити нормальний тиск в SPA системі. А є професійні СПА басейни, які розраховані на десятиліття щоденного користування і мають багатий функціонал. Але їх ціна доступна не для кожного покупця. Але попит є. В основному, такі гідромасажні джакузі може собі дозволити приватний бізнес. Центри розваг, бази відпочинку, сауни, спортивні та медичні установи. Природно, підприємці завжди віддають вибір професійним вуличним басейнам СПА.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну