Який купити СПА басейн для вулиці

Вуличні гідромасажні басейни найчастіше залучають власників бізнесу. Особливість таких СПА у можливості встановлювати конструкції під відкритим небом. Відповідно, джакузі повинні переносити всі погодні умови. А це перепади температур чи вологості, дощ, сніг, морози. Мати стійкість до ультрафіолету.

 

У бізнесі СПА басейни для вуличного монтажу використовують для розваги відпочиваючих. Бази відпочинку, курорти, оздоровчі чи спортивні центри. І, звичайно, класичні СПА салони. Установка гідромасажного басейну на вулиці має 2 причини:

 

 • Відсутність вільного місця усередині приміщення.
 • Можливість залучити клієнтів, які бажають відпочити на свіжому повітрі.

Какой купить СПА бассейн для улицы

СПА басейни для вулиці – які краще вибрати

 

Варіантів у власника бізнесу, або у пересічного покупця, кілька:

 

 • Купити вуличний басейн СПА.
 • Встановити гідромасажне обладнання в наявний басейн.
 • Поставити на вулиці звичайний СПА (джакузі) та забезпечити йому захист від зовнішніх факторів.

 

Останній варіант – це крок у невідомість. Все залежить від бренду, який виготовляє джакузі. Більшість конструкцій виготовлена ​​з акрилу. Що гарантує захист від ультрафіолету, наприклад. А ось внутрішні системи (трубки, насос, нагрівач, фільтри) не захищені від морозу чи утворення конденсату у спеку. Звичайно, такий СПА швидко зламається у вуличних умовах.

Какой купить СПА бассейн для улицы

А ось, два перші варіанти мають право на реалізацію. За наявності вуличного плавального басейну, з метою економії, зручно встановити гідромасажне обладнання. Віддавати перевагу краще готовій системі СПА. Особливість її в тому, що все обладнання правильно підібране одне до одного:

 

 • Насос може створювати потрібний тиск для подачі води під напором у басейн.
 • Форсунки впораються із високим тиском (шланги не розірвуться).
 • Система очищення води та нагрівач встигатимуть обробляти воду, що циркулює всередині.

 

Якщо говорити про професійне застосування СПА та максимальну довговічність, то найкраще купити вуличні джакузі. Їх особливість у гарантованому захисті від будь-яких природних катаклізмів. Так, ціна SPA басейну далеко не у бюджетному класі. Натомість, на виході, покупець отримає максимум комфорту в процесі експлуатації.

 

Який купити СПА басейн для вулиці – готові рішення

 

На ринку України активно просувається продукція нідерландського бренду Passion SPAs. Головна перевага – це фізична наявність товарів у магазинах. Можна прийти, подивитись і навіть протестувати (у Києві точно є шоу-рум із наповненим водою СПА-басейном). Це набагато зручніше, ніж з-за кордону замовляти «кота в мішку». Плюс, у продавця завжди є запчастини на всі моделі, навіть, якщо вони давно зняті з виробництва.

Какой купить СПА бассейн для улицы

Альтернатива вуличним СПА Passion SPAs – сезонні вуличні Джакузі китайського та українського виробництва. Це збірні чи надувні конструкції, які передбачають експлуатацію у літній сезон. Мінімальна ціна та простота в експлуатації проти довговічності та функціональності. Тут уже покупець вирішує, чому віддати перевагу.

 

Види професійних вуличних SPA басейнів

 

Місткість більше впливає на ціноутворення та габарити. Але басейни СПА прийнято розділяти на категорії з цільового використання. Кожен бренд має свої найменування колекціям, але всі ці види зводяться до єдиного результату:

 

 • Компактні СПА. Їх найчастіше називають домашніми джакузі. Так як, за малих габаритів, конструкції легко встановлюються у ванній кімнаті. Як правило, це двомісні чаші (СПА для двох). У них передбачено відпочинок у напівлежачому та сидячому положенні. На вулиці такі SPA встановлюють власники заміських будинків.
 • СПА басейни для бізнесу. Їхня головна особливість – хороша місткість на тлі граничної компактності. При габаритах 2.5х2.5 метра джакузі готові прийняти від 6 до 8 осіб одночасно. До переваг можна додати наявність безлічі корисних функцій, які потрібні при проведенні SPA процедур.
 • Вуличні спа басейни для спорту. Дуже габаритні конструкції обладнані тренажерами. Це може бути велосипед, гребний тренажер, для плавання. Купити спортивні джакузі можна цілісними або з окремими зонами для відпочинку та плавання.

Какой купить СПА бассейн для улицы

Щодо функціональності всіх гідромасажних вуличних конструкцій, то тут важливо враховувати кожну деталь. Наприклад, водний та повітряний масаж, ароматерапія, можливість підігріву води для різних зон відпочинку. Любителям прийому СПА процедур на вулиці взимку не завадить наявність пульта дистанційного керування. Адже зручно лізти на морозі у теплу воду, а не порожню чашу.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну