СПА басейни (джакузі) в Білій Церкві

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Полюбляєте мануальний масаж і часто відвідуєте SPA салони – ми можемо допомогти вам заощадити фінанси. Компанія PassionSpas пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Білій Церкві за доступною ціною. Під будь-який бюджет і запити завжди знайдеться кілька готових рішень. Фахівці магазину допоможуть у виборі, організують доставку замовнику, виконають підготовку і запуск гідромасажної чаші.

Щоб покупцеві було простіше зорієнтуватися у виборі, вся продукція розділена на кілька категорій по функціональності і місткості. А враховуючи, що головним критерієм вибору завжди залишається вартість, в Україні ми даємо кращу ціну для майбутнього власника.

Купити СПА басейни (джакузі) в Білій Церкві

В асортименті запропоновані конструкції для установки в квартирі, в будинку або на вулиці. Незалежно від моделі, чаші пристосовані для експлуатації в будь-яких умовах. Взимку в лютий мороз або в спекотну літню погоду – різкі перепади температур і ультрафіолет не страшні міцному акриловому покриттю СПА басейну. Покупцям рекомендуємо орієнтуватися на наступні критерії вибору:

  • Фізичні розміри чаші. З огляду на, що всі басейни SPA збираються в заводських умовах, покупцеві треба прорахувати розміри дверних прорізів, якщо планується монтаж конструкції всередині приміщення. Для великих плавальних СПА басейнів потрібно рівний майданчик або тераса.
  • Місткість чаші. Навіть в негабаритних басейні легко розмістити до 4-6 відпочиваючих. Тому, покупцеві треба визначитися з кількістю сидінь і лежаками. Якщо мова йде про плавальні СПА, то можна купити гідромасажний басейн з автономним блоком для прийому SPA процедур. Комбінацій десятки.
  • Функціонал. Вбудований озонатор, спрощене управління, безліч програм для настройки форсунок або підсвічування. Для вимогливих покупців передбачені всі варіації.
  • Мультимедіа. Акустика, інтернет, телевізор, програвач – СПА басейн перетворити в центр розваг просто. Навіть, якщо спочатку чаша не обладнана електронікою, виробник може, під замовлення, встановити все необхідне обладнання.

СПА басейни в Білій Церкві: краща ціна

Надійність і довговічність СПА конструкцій для виробника в пріоритеті. Всі гідромасажні басейни комплектуються професійним обладнанням американського бренду Balboa. Це насос, фільтр, нагрівач і блоки управління. Форсунки виготовляються з нержавіючої сталі. Корпус конструкції має мінімальну теплопровідність завдяки гарній ізоляції. На внутрішні стінки чаші НЕ налипає бруд, так як вся поверхня має захисне покриття Bio-lok. Простота в обслуговуванні і максимум комфортабельності – чим не привід купити СПА басейни (джакузі) в Білій Церкві.

Всі чаші бренду PassionSpas супроводжуються сертифікатами якості та офіційної заводською гарантією. Виробник рекомендує виконувати підготовчі роботи і перший запуск СПА басейну із залученням технічних фахівців компанії.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну