СПА басейни (джакузі) в Миколаєві

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Можна скільки завгодно перераховувати переваги відпочинку за кордоном, або в оздоровчих СПА центрах, але кращих умов для релаксу, ніж в домашніх умовах, годі й шукати. Природно, в тих випадках, коли у власника приватного будинку є власний СПА басейн (джакузі). Відсутність сторонніх людей не просто розслаблює, а створює всі умови для повноцінного комфортабельного відпочинку. Домогтися бажаного результату допоможе компанія PassionSpas, що пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Миколаєві.

Пропоновані в асортименті чаші відрізняються за габаритами, місткості, функціональності і по ціні. В Україні легко підібрати СПА басейн для монтажу в квартирі, приватному будинку, SPA салоні, на вулиці. Ніяких обмежень для покупця не існує.

Купити СПА басейни (джакузі) в Миколаєві

Головний критерій, на який орієнтується виробник – це максимально довгострокова експлуатація чаші в будь-яких умовах. Для цього, в умовах виробництва, використовується високоякісний акрил компанії Aristech. Суцільнолита чаша виготовляється шляхом гарячого видавлювання на спеціальних верстатах. Всі СПА басейни бренду PassionSpas проходять додаткову обробку:

  • Внутрішня частина покривається шаром Bio-Lok. Виготовляється він на основі каучуку. Призначений для зниження адгезії внутрішнього шару чаші. Завдяки чому, до стінок басейну не прилипає бруд, а сама поверхня зберігає кришталеву чистоту тривалий час.
  • Утеплення зовнішньої частини чаші. Незалежно від типу і розміру СПА, конструкція обробляється синтетичним утеплювачем, що знижує тепловіддачу вироби. Для користувача – це економія фінансів на постійному підігріві води.
  • Дизайнерське обрамлення. Принадність СПА басейнів в тому, що це закінчена конструкція, яка не потребує додаткової зовнішньої обробки. Після доставки покупцеві, чаша встановлюється в будь-якому місці, підключається до водопроводу і електричної розетки, і запускається в роботу.

СПА басейни (джакузі) в Миколаєві: найкраща ціна

В першу чергу потрібно знайти компроміс між габаритами і місткістю чаші. Можна підібрати СПА для плавання з меншою кількістю лежаків або сидінь. Або, взяти компактне рішення з безліччю посадочних місць для відпочиваючих. Компанія PassionSpas, пропонуючи купити СПА басейни (джакузі) в Миколаєві, рекомендує майбутнім власникам завжди орієнтуватися на функціональність виробі.

Кількість форсунок, їх розташування і можливість настройки, визначає якість гідромасажу. Однозначно, чим більше форсунок, тим краще. Але можливість управляти по-окремо кожною (температура і тиск води), дає більший ефект для відпочиваючих. На допомогу до ліквідації стресу і підняття настрою, виробник забезпечує СПА басейни засобами мультимедіа і шикарною LED-підсвічуванням. Взагалі, під замовлення, чашу виробник може напхати будь-якою апаратурою, було б бажання у покупця.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.