СПА басейни (джакузі) в Павлограді

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Що людині потрібно для щастя? Хтось мріє про новий автомобіль або котедж за містом, інші планують поїздку в далекі країни або похід в гори з друзями. Але об’єднує всіх одне бажання – нормально відпочити, зарядивши свій організм безцінної енергією. На допомогу приходять SPA салони, здатні дати відвідувачам бажаний результат. Практично всі спортивні зали, готелі, оздоровчі центри та бази відпочинку оснащені гідромасажними ваннами. Компанія PassionSpas пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Павлограді для особистого користування.

В першу чергу, власний джакузі – це повна відсутність тимчасових обмежень по процедурам. Не потрібно витрачати час на пошуки вікон в салонах, так і з фінансової точки зору, вигода очевидна. Відновлення здоров’я, комфортабельний відпочинок, вечір з родиною або розваги з друзями – використання гідромасажних конструкцій нічим не обмежено.

Купити СПА басейни (джакузі) в Павлограді

В Україні, любителі гідромасажних процедур віддають перевагу ціні. Більшість покупців вважає, що менша вартість допомагає заощадити фінанси, нехай і на шкоду функціональності. З басейнами СПА PassionSpas справи йдуть інакше. Вся продукція розділена на окремі категорії за призначенням. Тобто, гідромасажну чашу можна підібрати по необхідному функціоналу в будь-якій ціновій категорії. Почати краще з базових характеристик:

  • Габарити. Всі СПА басейни збираються тільки в заводських умовах, конструкція цілісна. Для установки чаші в квартирі або в приватному будинку потрібно вибрати негабаритний СПА. Покупець може сміливо розраховувати на багатомісну чашу і рясний функціонал, в асортименті магазину є відмінні рішення. Якщо басейн встановлюється на вулиці, то краще орієнтуватися на потребу. Для спортсменів чаші з плавальної зоною, для сім’ї і дружніх компаній – великі багатомісні басейни.
  • Місткість і компоновка. Спа оснащуються сидіннями, лежаками або плавальними зонами. Є комбіновані рішення. Вибір напряму залежить від переваг покупця.
  • Оснащення. Чим більший функціонал підтримують чаші, тим краще, але не завжди практично. Озонатор, наявність підсвічування, ручні настройки форсунок, мультимедіа, віддалене управління – все підбирається індивідуально покупцем.

СПА басейни в Павлограді: краща ціна

Що цінує покупець найбільше, купуючи автомобіль в салоні? Вірно, надійність. Так і зі СПА басейнами. Тільки серйозний виробник здатний забезпечити споживача довговічною і стійкою до відмови технікою. Маючи сертифікати якості американського і європейського зразка, компанія PassionSpas пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Павлограді бездоганної якості. Довгострокова гарантія на чашу і обладнання, сервіс, консультаційні послуги, навчання.

Чаші нідерландського бренду виготовлені з високоміцного акрилу компанії Aristech. Внутрішня поверхня басейну має гладке захисне покриття, що запобігає налипання бруду і появ подряпин. Всі СПА басейни мають низьку теплопровідність за рахунок утеплювача, яким оброблена зовнішня поверхня чаші, трубопроводи та обладнання. Насос, фільтр і нагрівач представлені американським брендом Balboa, що випускає продукцію з великим терміном роботи на відмову.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну