СПА басейни (джакузі) у Нікополі

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Гідромасажні басейни давно вже перестали вважатися розкішшю. У будь-якому оздоровчому центрі, спортивному комплексі або готелі обов’язковим атрибутом є СПА (джакузі). Популярність техніки настільки висока, що навіть власники приватних будинків і дачних ділянок, дивляться в бік гідромасажних конструкцій, а не плавальних басейнів. Компанія PassionSpas пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Нікополі. Навіщо кудись ходити або їздити, коли є власний гідромасажний центр.

В Україні СПА басейни можна купити, орієнтуючись на ціну і функціональність. В асортименті бренду представлені готові рішення під будь-які завдання споживача. Вуличні, кімнатні, аматорські, професійні СПА – вибір дуже великий.

Купити СПА басейни (джакузі) в Нікополі

Головний критерій вибору, однозначно, вартість. Але з огляду на специфіку місця установки і умов експлуатації, ми пропонуємо інший алгоритм для підбору СПА басейну:

  • Місце для монтажу. Квартира в багатоповерхівці, приміщення в приватному будинку, тераса, веранда або двір біля котеджу. Під кожну задачу можливо підібрати джакузі. Головне враховувати фізичні розміри чаші. Для будинку, крім дверного отвору, СПА басейн можна подати всередину приміщення через віконну раму.
  • Місткість чаші. Потрібно точно знати максимальну кількість відпочиваючих, які будуть часто користуватися СПА басейном. Чаші можуть бути обладнані лежаками, сидіннями, плавальної зоною, або мати комбіноване рішення.
  • Функціонал і опції. Залежно від категорії товарів, басейни можуть бути доповнені озонатором, засобами мультимедіа і програмним забезпеченням для ручного управління настройками чаші. В якихось моделях СПА є перераховані функції, в деяких джакузі це вирішується додатковою опцією.

Чому СПА басейни краще купувати PassionSpas

Гідромасажна конструкція часто порівнюється з автомобілем. Немає сенсу купувати гідромасажний басейн на 1-2 роки. Тому покупці воліють купити СПА басейни (джакузі) в Нікополі на довгострокову перспективу. Відповідно, головними критеріями вибору вважаються надійність і необмежені терміни експлуатації. Продукція PassionSpas розрахована на багаторічну роботу. Причому, може працювати цілими днями безперервно, не перегріваючись і не ламаючись. Це професійна техніка, що має прийнятну ціну для покупця.

Виготовляються чаші СПА з міцного акрилу, внутрішня частина якого має додатковий захисний шар. Завдяки застосуванню утеплювачів, у СПА басейну низька теплопровідність. Обладнання Balboa (насос, фільтр і нагрівач) мають високий показник стійкості до відмови. Гідромасажні чаші здатні економити воду і електрику, а також не вимагають постійного чищення поверхонь від забруднення. У СПА басейні встановлені форсунки з нержавіючої сталі, які гарантовано прослужать вічність. Чаша стійка до перепадів температур і не вигорає на сонці.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну