СПА басейни (джакузі) в Запоріжжі

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Компанія Passion Spas пропонує купити СПА басейни (джакузі) і гідромасажні ванни в Запоріжжі. Відновіть здоров’я після важкого трудового дня в цілющої вологи басейну, отримаєте позитивні емоції і покращте настрій. Купуючи СПА курорт, покупець інвестує у власне здоров’я і довголіття.

СПА басейни (джакузі): замовити

Чаші для водних процедур виготовляються з пінополіуретану. Пластик екологічно чистий, міцний, і не пропускає ультрафіолетове випромінювання. Забезпечивши корпусу басейну низьку тепловіддачу, наповнений газом полімер знижує енергоспоживання чаші. Купити СПА басейни в Запоріжжі вигідно подвійно, адже недорогий продукт вміє економити на витратах води та електрики.

Складові компоненти басейну зібрані з електроніки іноземного виготовлення. Циркуляційний насос, очищувач і нагрівач для води надав бренд Balboa, який поставляє в Європу техніку. Обладнання коректне і безвідмовно працює в складних кліматичних умовах. Металеві елементи СПА відлиті з легованої нержавіючої сталі і прослужать десятиліття.

Якість компонентів – незаперечне достоїнство продукції Passion Spas, але технологи компанії порахували, що про дизайн не можна забувати. У втіленні конструкції СПА басейну брали участі терапевти і масажисти. Продумуючи деталі, вигини і розташування форсунок, експерти в галузі медицини створили чаші для відновлення життєвих сил і здоров’я.

Купити СПА басейни в Запоріжжі

Оздоровчий ефект на організм покладається на форсунки, тому виробник доклав зусиль, щоб зробити гідромасажні ванни цілющими. Механізм управління подачею води організований так, щоб вплив на людське тіло був не хаотичним, а послідовним. Імітуючи масаж, форсунки впливають на тіло, починаючи з кінцівок, закінчуючи торсом, покращуючи кровообіг.

Чаша оснащена готовими програмами. Власникам, які вирішили купити СПА басейни в Запоріжжі, доступний індивідуальний масаж тіла. Окремо струменя води оздоровлюють руки, шию, плечі, спину і таз. Також користувач вибирає глибину масажу – спрямованої або пульсуючої дії, підлаштовуючи тиск води з форсунок під власні потреби.

СПА басейни Запоріжжя: найкраща ціна

Бренд Passion Spas, збираючи гідромасажні ванни з іноземних компонентів, апріорі гарантує покупцю безвідмовність і довговічність в роботі. Однак технологи компанії порахували, що тестування передпродажної продукції не зайве. Годинним випробуванням піддається електроніка на стійкість відмови, а чаша на герметичність з’єднань під впливом холодної та гарячої води. Купити СПА басейни (джакузі) і гідромасажні ванни в Запоріжжі легко.

Після спуску води з СПА басейну, чаша оглядається інспектором за якістю. Перед упаковкою вироби, вакуумним і дренажним обладнанням виконується осушення басейну. В результаті, клієнт, який побажав купити СПА, отримує мрію – чисту, блискучу, працездатну чашу.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну