СПА басейни (джакузі) в Хмельницькому

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Немає нічого кращого, ніж по закінченню трудового дня поринути в наповнену теплою водою ванну або відвідати масажиста. А що, якщо об’єднати обидва побажання в одне і обзавестися гідромасажною ванною. У повній самоті, з родиною або в компанії друзів, можна насолодитися класним і незабутнім відпочинком. Компанія PassionSpas пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Хмельницькому і зануритися в справжній релакс.

В асортимент бренду входять гідромасажні конструкції, здатні задовольнити майбутнього власника по всіх заявлених критеріїв. Починаючи з місткості і розмірів чаші, закінчуючи функціональністю, зовнішньою і внутрішньою обробкою. Все СПА басейни розраховані на щоденне користування, можуть встановлюватися всередині будівлі і на вулиці, а також не вибагливі до сезону.

Купити СПА басейни (джакузі) в Хмельницькому

Споживачеві в Україні важлива ціна продукції і її експлуатаційні характеристики. Компанія PassionSpas готова надати компроміс, адже під будь-які завдання покупця завжди є готові рішення. Ванни СПА для монтажу в квартирі, в будинку або на вулиці. Плавальні басейни для спортсменів. Чаші для бізнесу – оздоровчих центрів, баз відпочинку, SPA салонів. Потрібно тільки визначитися з критеріями вибору:

  • Місткість чаші. З огляду на, що всі СПА можуть обладнуватися сидіннями, лежаками і мати різні комбінації, покупець повинен точно знати, на скільки персон треба вибрати чашу.
  • Габарити. Конструкція збирається в заводських умовах і є цілісною. Відповідно, для внутрішньої установки потрібно прорахувати розміри прорізів, через які можна принести СПА всередину. І навіть для вуличних гідромасажних басейнів потрібно знайти рівну площадку для установки.
  • Тип басейну SPA. Плавальний басейн, чаша СПА або комбінована конструкція – рішення за покупцем. Потрібно тільки пам’ятати, що чим більше місткість, тим вище витрата води і електрики на підтримку працездатності.
  • Функціональність. Всі чаші автоматично управляються комп’ютером, пропонуючи перелік готових програм для гідромасажу. Але є моделі СПА, які надають користувачу самостійне управління форсунками, наприклад, налаштовувати температуру і тиск води, або зовсім відключати.
  • Центр розваг. Чаші обладнуються LED-підсвічуванням, медіа програвачем, акустикою, модулем Wi-Fi, док станцією для телефонів і РК-дисплеями.

СПА басейни (джакузі) в Хмельницькому: краща ціна

Головна перевага нідерландського бренду – це світове визнання. Вся продукція має сертифікати якості американського і європейського зразка. Чаші підходять для застосування в будь-яких умовах, довговічні і дуже економічні. Простіше купити СПА басейни (джакузі) в Хмельницькому один раз на десятиліття вперед, ніж, вибравши бюджетне рішення, постійно усувати поломки.

Покупець повинен розуміти, що СПА басейн порівняємо з автомобілем. Такі ж критерії вибору, є клас і модель. Чим голосніше ім’я бренду і вище якість виготовлення, тим більше впевненість в завтрашньому дні.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну