СПА басейни (джакузі) в Дніпрі

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Сучасні чаші СПА не розкіш, а інструмент для відновлення здоров’я, який можна порівняти з походом в сауну або поїздкою на курорт. Компанія Passion Spas пропонує купити СПА басейни і гідромасажні ванни в Дніпрі. Адже володіти власним басейном престижне. Насолоджуйтеся відпочинком в кінці трудового дня, створіть райський куточок у власному будинку.

Купити СПА басейни і гідромасажні ванни в Дніпрі

Гідромасажна ванна – це не чаша з форсунками, як думають покупці. Басейн СПА являє собою комплекс технологічних рішень, що переслідують одну мету – створити комфортні умови для відпочинку користувача:

  • очищена і насичена киснем вода розслабляє тіло, роблячи шкіру м’якою і вразливою до масажу;
  • механізм управління подачею води на форсунки подає воду послідовно, починаючи з масажу кінцівок, закінчуючи грудною кліткою;
  • вбудовані програми управління варіюють навантаження, дозволяючи користувачеві самостійно управляти потоками води;
  • вбудований повітряний компресор, що насичує воду киснем, регульований;
  • кероване підсвічування гідромасажних ванн розслабляє і покращує настрій.

За бажанням власника, який вирішив купити СПА басейн в Дніпрі, технологи оснастять чаші додатковим обладнанням. Таким, як: фонтани, водоспади, акустика і масою цікавих функцій, здатних власника занурити в атмосферу райського насолоди.

Зносостійкість корпусу гідромасажноїю ванни для виробників в пріоритеті. Для довговічності конструкції, бренд Passion Spas задіяв пінополіуретан. Газонаповнений полімер екологічно чистий, міцний, надає ультрафіолетовий захист і зберігає тепло всередині СПА ванни.

Відомо, що на продуктивність гідромасажних басейнів впливає потужність насоса, що поставляє воду до форсунок. Виробник віддав перевагу бренду Balboa, оснастивши чаші СПА обладнанням європейського постачальника. Циркуляційний насос, очищають і нагрівають, гарантують стійкість к відмовам гідромасажних ванн. Форсунки виготовляються з нержавіючої сталі. Легований метал стійкий до вологи і хімічних препаратів, які використовуються власником для чищення гідромасажної ванни.

СПА басейни і гідромасажні ванни в Дніпрі: краща ціна

Компанія Passion Spas тестує на працездатність продукцію власного виготовлення. Інспектором з якості ванни перевіряються на герметичність конструкції. Додатково досліджується функціонал електронних механізмів і працездатність насоса під навантаженнями. Після тесту, перед упаковкою продукції, техніки осушують ванну вакуумним і дренажним обладнанням, не дозволяючи воді залишатися всередині. Купити СПА басейни і гідромасажні ванни в Дніпрі просто.

Виберіть модель, і зробіть замовлення. З покупцем зв’яжеться менеджер, який детально ознайомить майбутнього власника з технічними характеристиками, погодить оплату і доставку. Користуючись послугами українських перевізників, компанія доставить СПА басейн адресату в зазначений термін.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну