СПА басейни (джакузі) в Луцьку

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Безумовно, СПА басейн не можна порівнювати з мануальним масажем і подальшим відпочинком у ванній з водою. Адже терапевтичного гідромасажного ефекту інакше добитися неможливо. Звідси і популярність SPA салонів у людей будь-якого віку. Компанія PassionSpas пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Луцьку за дуже привабливою ціною. Майбутнім власника пропонується комплекс послуг, який неодмінно сподобається всім.

Купити СПА басейни (джакузі) в Луцьку

Головний критерій вибору для всіх людей в Україні – це доступна ціна конструкції. І щоб покупцеві було легше визначитися у виборі, вся продукція в асортименті магазину розділена за призначенням. Тобто, в різних цінових сегментах можна легко знайти індивідуальне рішення, яке задовольнить попит навіть найвимогливіших покупців.

В першу чергу, слід визначитися з місцем монтажу – всередині приміщення або на вулиці. Від цього критерію залежить місткість гідромасажної ванни і її фізичні розміри. Є рішення для квартир в багатоповерхових будинках і просторі негабаритні чаші для установки в приватному котеджі або оздоровчому центрі. Для професійних спортсменів передбачені варіанти у вигляді плавальних басейнів. Головне, правильно розрахувати всі характеристики і зробити вибір.

СПА басейни (джакузі) в Луцьку: краща ціна

Всі гідромасажні басейни нідерландського бренду повністю відповідають європейським і американським вимогам. Є сертифікати якості і офіційна гарантія заводу-виготовлювача. Чаші виготовляються з високоміцного акрилу, що має додаткове захисне покриття Bio-Lok. Вбудована можливість, для подачі, очищення і нагріву води. Обладнання надано американською компанією Balboa. Для покупця – це гарант довговічності і стійкості до відмови.

Гідромасажні чаші PassionSpas обладнані високопродуктивним комп’ютером і мають сучасну мультимедіа начинку. Все, що потрібно зробити користувачеві – наповнити басейн водою і підключити до електрики. Техніка працює самостійно в заданому температурному режимі і легко налаштовується за допомогою панелі керування або пульта. Любителям тонкої настройки (з індивідуальним регулюванням кожної форсунки) можна купити СПА басейни (джакузі) в Луцьку з розширеним функціоналом. У таких конструкціях можна налаштовувати кожен компонент під себе, навіть LED-підсвічування.

При виборі гідромасажної ванни не можна забувати про місткості, наявності сидінь з шезлонгами і їх розташуванні. Адже варіантів десятки. Маючи однаковий функціонал, СПА басейни можуть значно різниться у внутрішньому облаштуванні. Якщо вибір припав на гідромасажний плавальний басейн, то і тут не можна поспішати. Є рішення суто для плавання, а є комбіновані конструкції з вбудованими SPA чашами, які мають власну систему подачі води. Підібрати СПА басейн легко, як по габаритах з місткістю, так і по функціоналу з ціною.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну