СПА басейни (джакузі) у Львові

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Вирішили обзавестися позитивними емоціями і відновити здоров’я після важкого робочого дня – компанія Passion Spas рекомендує купити СПА басейни і гідромасажні ванни в Львові. Адже тільки водні процедури допоможуть впоратися з подібними завданнями.

Не думайте над місцем розташування басейну – монтуйте чашу куди завгодно: на веранді в саду, на вулиці біля будинку або в приміщенні. Під гідромасажні ванни не треба котлован рити – знайдіть вільне місце і встановіть басейн, заповніть водою і підключіть до електроживлення. Насолоджуйтесь відпочинком самостійно, сім’єю або з друзями. Відпочивайте, відновлюйте здоров’я, влаштовуйте вечірки. Організувати зону відпочинку біля СПА басейну не складно – мангал, гриль, бар, ігротека та танцювальний майданчик, чи не виявляться зайвими поблизу штучного водоймища.

Купити СПА басейни і гідромасажні ванни в Львові

Майбутнім власникам, які вирішили придбати SPA, експерти рекомендують перед покупкою визначитися з кількістю посадочних місць джакузі. Адже показник нерозривно пов’язаний з витратами води і електрики на підтримку працездатності басейну. Немає впевненості – порадьтеся з представником компанії, який дасть правильну відповідь.

Вирішили встановити чашу всередині приміщення, віддавши під центр розваг кімнату – приємне рішення, адже комфортабельний відпочинок всередині будинку доступний круглий рік. Однак власникові чекають додаткові розрахунки, без яких запуск в роботу СПА можливий, але проблематичний при експлуатації:

  1. Рівного майданчика для установки недостатньо. Вивчіть документацію по будівництву, з урахуванням того, що гідромасажна ванна середніх розмірів з водою і людьми важить 3-4 тони.
  2. Експерти рекомендують на етапі будівництва будинку, закладаючи фундамент, враховувати установку СПА в приміщенні. До установки міжкімнатного перекриття і дверних прорізів, завезти в потрібну кімнату басейн в упаковці. По закінченню будівництва залишиться розкрити тару і підключити чашу до електрики і каналізації.
  3. Не можна забувати про вентиляцію, адже гарячій воді в СПА властиво випаровуватися, а вологі стіни і стеля в будинку не потрібні. Ліквідувати духоту в кімнаті допоможе професійне обладнання для осушення і продувки приміщень.

СПА басейни і гідромасажні ванни в Львові: краща ціна

Міцний і стійкий до агресивних середовищ пластик – гарант успіху компанії Passion Spas. Адже довговічність вироби грає для користувача вирішальну роль. Стійкість до тепловіддачі гарантує власнику, що вода в СПА чаші не потребує постійного підігріву. Екологічно чистий матеріал не завдає шкоди відпочиваючим, а стійкість до ультрафіолетового випромінювання не допустить змін фізико-хімічних властивостей корпусу джакузі при установці чаші під променями палючого сонця. Купити СПА басейни і гідромасажні ванни в Львові легко – зробить собі подарунок.

Форсунки з нержавіючої сталі не піддаються окисленню, а пластикові труби подачі і відведення води не іржавіють. Циркуляційний насос, очищувач і нагріває елемент гідромасажної ванни виготовлений європейським брендом Balboa і гарантує власнику стійкість до забруднень протягом десятиліть.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну