СПА басейни (джакузі) в Вінниці

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Бажаєте, прийшовши з роботи, зануриться в атмосферу комфортабельного відпочинку, але не знаєте, як реалізувати мрії. Компанія Passion Spas знає рішення і пропонує купити СПА басейни і гідромасажні ванни у Вінниці. Ліквідуйте власні проблеми раз і назавжди. Відновіть життєві сили і здоров’я. Примусьте тіло дихати і насолодитеся відпочинком.

Тонкі цівки води, що подаються на форсунки в чаші компресором, масажують тіло з кінчиків пальців рук і ніг, переміщаючись поступово до грудної клітки. Почастішавши пульс, організм захоплює кисень з легких і насичує клітини м’язів, головного мозку і хребта, розслабляючи тіло. Шкіра насичується киснем, і викидає в воду токсини через потові залози. Обмін речовин прискорюється, запускаючи зростання нових клітин.

Купити СПА басейни і гідромасажні ванни у Вінниці

Вирішили придбати SPA, щоб схуднути – переведіть форсунки в пульсуючий режим і збільште температуру води в басейні. Чинячи опір неприродному середовищі, організм почне спалювати жири, щоб відновити баланс енергії. Проблеми зі шкірою – увімкніть функцію насичення води киснем. Проблеми з суглобами, зв’язками і болю в хребті – подайте рівномірне навантаження на форсунки чаші і зменшить температуру в джакузі.

Зіпсовано настрій або через самотність відчули нудьгу – підключіть мобільний телефон до гідромасажної ванни і прослухайте улюблену музику через вбудовану акустику. Увімкніть підсвічування, задайте ритм кольоровому висвітленню, влаштуйте вечірку в джакузі. Запросіть друзів і родичів, зробить задоволення собі і оточуючим, адже здібності чаш СПА не обмежені гідромасажем.

Надумали придбати джакузі, але не вирішили з місцем для установки – прорахуйте варіанти для проекту. Занести всередину будівлі через парадний вхід або вікно кімнати вдасться негабаритну чашу, орієнтовану на пару посадочних місць. Експерти рекомендують планувати покупку СПА на етапі будівництва котеджу. В іншому випадку, придивіться до споруди павільйону або зимового саду, якщо немає бажання ставити чашу на вулиці під відкритим небом.

СПА басейни і гідромасажні ванни у Вінниці: краща ціна

Пластикова гідромасажна ванна міцна і пристосована до перепадів температур. Мороз і спекотна спека не завадять шкоди чаші. Форсунки виготовлені з нержавіючої сталі і не піддаються іржі. Циркуляційний насос Balboa оснащений фільтром, що не що дозволяє накипу утворюватися на нагрівальному елементі. За пластикових трубах всередині джакузі циркулює чиста вода. Вирішили купити СПА басейни і гідромасажні ванни у Вінниці, але сумнівайтеся у виборі – зв’яжіться з представником компанії Passion Spas.

Менеджер розповість про обраний продукті, наддасть повну інформацію, опише достоїнства і недоліки, запропонує схожі моделі і пояснить, в чому відмінності. Обмеження в бюджеті, але мрієте про джакузі – рішення знайдеться. Представник компанії знайде компроміс. Проблем з доставкою не виникне, адже компанія користується послугами найкращих українських перевізників.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну