СПА басейни (джакузі) в Чернігові

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

Що може бути краще джакузі? Правильно – тільки плавальний гідромасажний СПА басейн. Адже чим більше конструкція, тим більше функціоналу вона надає відпочиваючим. І ніщо не зрівняється зі SPA. Повноцінний відпочинок з розслаблюючим водним масажем в компанії з домочадцями або друзями – пік насолоди для всіх. Компанія PassionSpas пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Чернігові. Всім покупцям гарантуються максимум зручностей і довговічність в експлуатації.

Коли продавець заявляє про прийнятну ціну на ринку України, він повинен завжди нести повну відповідальність за працездатність продукції в будь-яких умовах. І давати офіційну довгострокову гарантію. А що відбувається по факту – мінімальні ціни на напівфабрикати і ніяких гарантій. Такого не повинно бути. Довіряйте професіоналам – бренд PassionSpas створює кращі умови для покупця. Тільки високоякісні СПА здатні доставити радість власникові.

Купити СПА басейни (джакузі) в Чернігові

Про якість говорять всі продавці, але не завжди бажане співпадає з результатом. У нашому розумінні, якість – це надійність, довговічність, економність, можливість використовувати СПА в жорстких умовах, простота управління і обслуговування. Бренд PassionSpas здатний забезпечити майбутнього власника гідромасажного басейну усіма заявленими критеріями:

  • Надійність конструкції. Встановлюйте СПА басейн, де завгодно. У приміщенні або на вулиці і використовуйте його цілий рік – спекотним літом або лютою зимою. Чаша з міцного акрилу витримає будь-які перепади температур, та й фізичні удари зсередини. Сам басейн максимально утеплений і має низьку теплопровідність – не витрачайте зайві гроші на електрику на підігріві води.
  • Мінімум затрат на обслуговування. Внутрішня частина чаші покрита спеціальним складом Bio-Lok, що запобігає налипання бруду. Хімія для чистки не потрібна – після спустошення ванни, досить протерти ванну вологою серветкою. Насос, фільтр і нагрівач представлені брендом Balboa. Американське обладнання розраховане на багаторічне використання і не вимагає втручання користувача для обслуговування.

СПА басейни (джакузі) в Чернігові: краща ціна

Орієнтуватися на бюджет не варто, так як в кожному ціновому сегменті присутні чаші, що відрізняються габаритами, місткістю і функціональністю. Краще почати з місця монтажу і упор зробити на фізичний розмір гідромасажної ванни. Купити СПА басейни (джакузі) в Чернігові можна для прийому гідромасажних процедур і для плавання. На вибір впливає місткість – сидіння, лежаки, їх кількість і розташування. Плавальний басейн не обов’язково повинен бути багатометровим. Головну роль грає глибина чаші і вбудоване обладнання, здатне створювати зустрічну течію.

До важливих критеріїв вибору можна віднести кількість і розташування форсунок, а також можливість з індивідуальної настройки. Чим більш гнучким є управління всією системою, тим більше функціональність СПА басейнів. Для любителів відпочинку у великій компанії ми рекомендуємо моделі з вбудованими засобами мультимедіа. Інтернет, хороша акустика, LED-підсвічування, РК-дисплей для перегляду фільмів. Для покупців, які мріють про релакс немає ніяких обмежень.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Отримати особисту знижку
також безкоштовний розрахунок басейну