СПА басейни (джакузі) у Слов’янську

Щоб звернутися до представника у Вашому регіоні телефонуйте на телефон гарячої лінії 044-599-0008

СПА басейнами вже нікого не здивувати. Салони SPA, спортивні та готельні комплекси, розважальні, курортні та оздоровчі центри, давно обзавелися гідромасажними басейнами. Відвідувачам залишається тільки купити абонемент і знайти вільний час для відвідування. Щоб не втрачати дорогоцінні ресурси, компанія PassionSpas пропонує купити СПА басейни (джакузі) в Слов’янську для домашнього використання.

В Україні можна купити гідромасажні чаші для установки усередині приміщення і на вулиці – виробники пропонують бюджетні і професійні рішення. Продукція PassionSpas, по надійності і довговічності, перевершує товари всіх конкурентів. Незалежно від умов експлуатації та типу монтажу, всі СПА басейни стійкі до будь-яких погодних умов, можуть використовуватися в будь-який сезон.

Купити СПА басейни (джакузі) в Слов’янську

По суті, гідромасажна конструкція порівнянна з автомобілем. Крім ціни, покупці орієнтуються на зручності в експлуатації і надійність. СПА басейни треба вибирати за таким же принципом:

  • Габарити. З огляду на місце монтажу, чаша завжди підбирається за розмірами. Якщо з установкою на вулиці проблем не виникає, то для монтажу всередині будівлі слід знайти місце. А також, прорахувати можливість пронесення цільної конструкції через дверні прорізи.
  • Місткість. На картинках нерідко можна побачити веселу компанію, що приймає СПА процедури в сидячому положенні. У бренду PassionSpas є рішення з лежаками, плавальної зоною і комбіновані рішення. Однозначно сказати, що краще, складно. Так як все залежить від уподобань покупців.
  • Додаткове оснащення. Багато чаш доповнені озонатором, світлодіодним підсвічуванням, засобами мультимедіа і іншою начинкою, що розширює можливості SPA басейну. Навіть, якщо конструкція не має на борту перерахованого функціоналу, можна завжди скористатися опціями виробника.
  • Фінансова сторона. Крім вартості самої чаші, в розрахунок йде витрата води і електрики. З огляду на те, що в СПА рідина циркулює по колу, а для очищення використовується обладнання Balboa, про витрату води можна не турбуватися. На витрати електрики можуть впливати умови експлуатації. Але і тут у бренду надійні тили. Чаші оброблені утеплювачем, а комп’ютер вміє автоматично підтримувати температуру води.

СПА басейни в Слов’янську: краща ціна

Вирішивши купити СПА басейни (джакузі) в Слов’янську, покупці задаються питанням – чи не занадто висока ціна виробу. З огляду на міцність і надійність конструкції, можна сміливо довіритися нідерландському бренду. Гідромасажні басейни розраховані на тривалу роботу без виключення і здатні радувати власника водним масажем десятиліття.

Чаші басейнів виготовляються з високоміцного акрилу і додатково покриваються захисним шаром, здатним відштовхувати бруд. Після спустошення басейну немає потреби використовувати хімію для чистки. Форсунки з нержавіючої сталі не піддаються корозії і не забиваються. З СПА басейнами PassionSpas власник в повному захисті.

Мы используем файлы cookie, чтобы улучшить ваш опыт на нашем веб-сайте. Просматривая этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie.
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.